statystyki

Nie tylko naczelnik może być szefem wydziału

autor: Artur Radwan28.11.2018, 20:00
Całe zamieszanie stąd, że 1 lipca br. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagrodzeń pracowników samorządowych (Dz.U. poz. 936), które m.in. obniżyło stawki minimalnych i maksymalnych wynagrodzeń wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.

Całe zamieszanie stąd, że 1 lipca br. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z 15 maja 2018 r. w sprawie wynagrodzeń pracowników samorządowych (Dz.U. poz. 936), które m.in. obniżyło stawki minimalnych i maksymalnych wynagrodzeń wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.źródło: ShutterStock

Nie trzeba będzie wprowadzać wypowiedzeń zmieniających w umowach z dyrektorami wydziałów zatrudnionymi w samorządach. Ich stanowiska nie zostaną jednak zlikwidowane z końcem roku.

Tak zdecydował resort rodziny, pracy i polityki społecznej, który w trybie pilnym skierował do Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego projekt nowelizacji rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wynagrodzeń pracowników samorządowych. Ma ono obowiązywać od 1 stycznia 2019 r.


Pozostało 78% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane