Platforma e-learningowa www.youthempowered.pl, to propozycja od Coca-Cola dla tych, którzy nie wiedzą, jak wykorzystać swoje mocne strony na rynku pracy albo jeszcze się na nim nie odnaleźli. Wystarczy zarejestrować się na bezpłatnej stronie. Zrobicie tam nie tylko test osobowości. Dowiecie się też, jakie zawody, środowisko i warunki pracy najbardziej do Was pasują. Możecie też skorzystać z ciekawych szkoleń, które być może pozwolą Wam odnaleźć pracę Waszych marzeń.

Doświadczeni eksperci, zajmujący się na co dzień aktywizacją zawodową, przygotowali dla Was wiele materiałów, dzięki którym będziecie umieli się lepiej zaprezentować np. na rozmowie kwalifikacyjnej, w trakcie spotkań czy w codziennych relacjach z ludźmi w miejscu pracy. Platforma www.youthempowered.pl daje też kontakt z mentorami w różnym wieku, którzy są już na rynku pracy i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Narzędzie jest bardzo uniwersalne i skierowane do każdego, kto jeszcze nie zdecydował, czy i gdzie chce pracować albo właśnie planuje zmianę w swoim życiu zawodowym. Platforma jest częścią pilotażowej edycji ogólnopolskiego programu „#YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz”, organizowanego przez Coca-Cola HBC Polska we współpracy z partnerami społecznymi - Fundacją Sempre a Frente, Stowarzyszeniem Morena, Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, Stowarzyszeniem Semper Avanti oraz Polskim Czerwonym Krzyżem.

Program kierowany jest do młodych Polaków w wieku 18-30 lat, którzy obecnie nie pracują, często zmieniają zatrudnienie lub mają ograniczony dostęp do oferty szkoleniowej i doradztwa zawodowego. Od września do grudnia tego roku, już ponad 1000 osób wzięło udział w 57 warsztatach stacjonarnych przeprowadzonych na terenie całego kraju przez organizacje partnerskie. W listopadzie ruszyła opisana wyżej platforma edukacyjna, dzięki której więcej osób może skorzystać z oferty programu.

Coca-Cola HBC Polska i jej partnerzy chcą poprzez program dzielić się z Polakami wiedzą i doświadczeniem, ale też ośmielać i zachęcać do większej aktywności zawodowej.
Jeśli Wy lub Wasi krewni, znajomi czy przyjaciele, myślicie o zmianie zawodowej, nie znaleźliście jeszcze swojego miejsca na rynku pracy, koniecznie zarejestrujcie się na platformie www.youthempowered.pl. Weźcie sprawy w swoje ręce i poznajcie swoje mocne strony!