TOP 6 umiejętności, które ułatwią awans w 2018 roku

12.11.2017, 12:30
Awans oznacza wyższe wynagrodzenie, ale pensja jest uzależniona nie tylko od doświadczenia czy umiejętności, ale w znacznym stopniu od branży czy specjalizacji.

Awans oznacza wyższe wynagrodzenie, ale pensja jest uzależniona nie tylko od doświadczenia czy umiejętności, ale w znacznym stopniu od branży czy specjalizacji.źródło: ShutterStock

Programowanie, kompetencje cyfrowe, języki obce, prawo jazdy i samoorganizacja - to umiejętności, które można nabyć w ciągu zaledwie kilku miesięcy, a zdecydowanie podniosą kompetencje zawodowe. Zacznij uczyć się już dziś, a w 2018 roku możesz liczyć na awans w pracy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Daria(2018-01-27 20:53) Zgłoś naruszenie 00

  Nowy rok to i postanowienia noworoczne. Ja postanowiłam nieco zainwestować w siebie i poszerzyć swoje umoejętności w zakresie pakietu Office. Zapisałam się do rzeszowskiej szkoły Artcom, która prowadzi takie kursy informatyczne. Nauczyłam się wielu przydatnych funkcji, które mam nadzieję że zaowocują w moim rozwoju zawodowym.

  Odpowiedz
 • Łukasz(2017-12-03 21:30) Zgłoś naruszenie 00

  Ja uważam, że ciągle warto się doszkalać. Sam niedawno zapisałem się na kurs grafiki w artcom w Rzeszowie. W zasadzie to idealna opcja połączenie znajomości języka, z praktyczną wiedzą dot, programów graficznych.

  Odpowiedz
 • Ma(2017-11-22 21:21) Zgłoś naruszenie 10

  hahah zaj badania, znajomość ang na poziomie dobrym lub biegłym, napisał to chyba ktoś dogłębnie niedorozwinięty, poziom dobry to B1, a poziom biegły min. C1, od B1 do C1 jest taka droga jak dla porównania dla kogoś kto potrafi wysłać maila i napisać coś w Word, a programistą JAVA.Poza tym Polacy to mitomani, każdy zna język "PERFECT", jak to słyszę/czytam to już wiem, że głąb ma przerost ego, a angielski to zna na poziomie A2.

  Odpowiedz
 • xxx(2017-11-12 18:14) Zgłoś naruszenie 20

  problem też jest z samym zarejestrowaniem brak jednego papierka nie pomijam faktu że nie każdy zostaje informowany o nadejściu takiej wizyty i później od razu info o wyrejestrowaniu

  Odpowiedz
 • Świrosław Kłamczyński(2017-11-12 12:51) Zgłoś naruszenie 70

  ARTYKUŁ NIEŹLE NAPISANY. PISOWSKA PROPAGANDA MÓWI ŻE NIE MA BEZROBOCIA PRAWIE WCALE, A SĄ TO JAWNE KŁAMSTWA. ŁŻĄ JAK PSY. W PRAKTYCE BEZROBOCIE JEST OGROMNE TYLKO W STATYSTYKACH PUP TAK TO WYGLĄDA BO WYKREŚLAJĄ BEZROBOTNEGO ZA BYLE CO I NIE MA JUŻ STATUSU BEZROBOTNEGO I NIE LICZY SIĘ DO ICH STATYSTYK.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane