Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Google I/O 2013 – Czym zaskoczył nas gigant z Mountain View?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Google Maps Zmiany w mapach Google wydają się kosmetyczne, ale to tylko pozory. Wystarczy uruchomić aplikację i wpisać dowolną frazę, aby zauważyć kilka interesujących nowości. Jedną z nich jest możliwość oceniania obiektów umieszczonych na mapach, takich jak restauracje, kina i muzea. Co więcej, już wkrótce Google Maps poinformuje nas o aktualnych promocjach w wybranych sklepach i centrach handlowych. Pojawi się również funkcja Explore, która podpowie nam, jakie miejsca są warte odwiedzenia, a jakie możemy sobie darować. Użytkownicy przeglądarkowej wersji Google Maps będą mogli natomiast tworzyć własne mapy, na których oznaczą ulubione ścieżki rowerowe, punkty widokowe i inne lokalizacje.
1. Google Maps Zmiany w mapach Google wydają się kosmetyczne, ale to tylko pozory. Wystarczy uruchomić aplikację i wpisać dowolną frazę, aby zauważyć kilka interesujących nowości. Jedną z nich jest możliwość oceniania obiektów umieszczonych na mapach, takich jak restauracje, kina i muzea. Co więcej, już wkrótce Google Maps poinformuje nas o aktualnych promocjach w wybranych sklepach i centrach handlowych. Pojawi się również funkcja Explore, która podpowie nam, jakie miejsca są warte odwiedzenia, a jakie możemy sobie darować. Użytkownicy przeglądarkowej wersji Google Maps będą mogli natomiast tworzyć własne mapy, na których oznaczą ulubione ścieżki rowerowe, punkty widokowe i inne lokalizacje. / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej