Mobilne technologie pomagają w leczeniu pacjentów

09.11.2015, 07:00; Aktualizacja: 12.11.2015, 12:25
Innym rozwiązaniem podnoszącym poziom bezpieczeństwa jest użycie przez pracowników metody uwierzytelniania i autoryzacji do aplikacji opartej na mikroprocesorowych kartach inteligentnych z certyfikatami, które zapewniają silne uwierzytelnianie.

Innym rozwiązaniem podnoszącym poziom bezpieczeństwa jest użycie przez pracowników metody uwierzytelniania i autoryzacji do aplikacji opartej na mikroprocesorowych kartach inteligentnych z certyfikatami, które zapewniają silne uwierzytelnianie.źródło: ShutterStock

Dostęp w postaci elektronicznej do całej dokumentacji pacjenta w tym do najświeższych wyników badań czy elektroniczne zlecenie podania leków przez lekarza – to efekt wdrożenia nowoczesnych rozwiązań przez Wielkopolskie Centrum Onkologii.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • Monika89(2019-02-13 15:10) Zgłoś naruszenie 00

  U nas w przychodni korzystamy z programu Medfile. To już tak od kilku ładnych miesięcy. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Każdy ma swoje konto, gdzie prowadzi historie choroby pacjenta, wszystko widać także w do tyłu", co działo się na poprzednich wizytach. Więcej czasu poświęcam teraz pacjentom, niż na papierologię. Polecam!

  Odpowiedz
 • Adam Żyr(2018-09-11 12:01) Zgłoś naruszenie 10

  Bardzo dobrym systemem dla przychodni i gabinetów lekarskich jest program Medfile. Polecam spróbować. Posiada wiele funkcji, ma przyjazny interfejs i jest łatwy w obsłudze.

  Odpowiedz
 • D.F.(2015-12-02 00:35) Zgłoś naruszenie 10

  Dzięki, tego właśnie szukałem. Wydaje się być odpowiednim systemem do organizacji przychodni.

  Odpowiedz
 • Leśniewski(2015-11-27 22:25) Zgłoś naruszenie 20

  Nie tylko w leczeniu ale również w organizacji gabinetów. U nas korzystamy z www.osteoonline.pl - z powodzeniem. Dzięki temu narzędziu możemy organizować pracę przychodni, zapisywać i odwoływać pacjentów, jest też lista rezerwowa, która automatycznie się aktualizuje, gdy ktoś z zapisanych zrezygnuje. Do tego jako menadżer mam podgląd na płatności i rozliczenia z Klientami/Pacjentami.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane