4 miliony egzemplarzy w 2 tygodnie - to wynik sprzedażowy jaki osiągnął "Wiedźmin 3: Dziki gon". Gra nie tylko jest olbrzymią inwestycją i sukcesem
komercyjnym, ale też udanym produktem.

Kamil Jasieński z radiowej Czwórki nie jest zaskoczony, bo wszyscy spodziewali się że "Dziki gon" będzie hitem, ale to największe osiągnięcie w dziedzinie polskich gier wideo: dotychczasowy rekordzista, czyli "Dying Light", potrzebował na osiągnięcie zbliżonego wyniku ponad miesiąc.

"Wiedźmin 3" potrzebował na sprzedanie 4 milionów dwóch tygodni, i chodź dane te dotyczą tylko egzemplarzy dostarczonych do sklepów, to wynik ten na pewno będzie rósł - mówi dziennikarz. Jak dodaje - to wielki sukces i możemy się nim jako Polacy chwalić.

Jednocześnie gra zebrała same przychylne recenzje, i znajduje się na szczycie zestawień najlepszych produkcji tego roku. Pojawiają się lekkie głosy krytyki, ale dotyczą głównie detali, a sam ogólny odbiór gry jest bardzo dobry.

Zwieńczenie cyfrowych przygód Geralta z Rivii miało premierę 19 maja. Gra zdobyła szereg nagród jeszcze przed premierą i najprawdopodobniej ten rok przyniesie jej kolejne laury.