To kolejny sukces polskiej myśli technicznej - tak redaktor naczelny magazynu CHIP Konstanty Młynarczyk komentuje uznanie drukarki 3D Zortrax M200 za najlepsze tego typu urządzenie desktopowe. Polski produkt pokonał 399 urządzeń z całego świata w rankingu poświęconego przestrzennym wydrukom serwisu 3DHubs.com.

O docenieniu polskiej drukarki zadecydowała jakość wydruku - mówi Konstanty Młynarczyk. To najważniejsza kwestia w druku 3D, choć liczy się tu też wygoda obsługi i wszelakie drobiazgi, które poprawiają eksploatację.

Polska i Polacy mogą się w opinii redaktora naczelnego magazynu CHIP chwalić się kolejnym światowym sukcesem rodzimej techniki, zwłaszcza że należymy na świecie do przodowników w druku 3D. Ta technologia wciąż się rozwija, a Polacy mają na jej temat wiele do powiedzenia - dodaje Konstanty Młynarczyk.

Reklama

Polski produkt uzyskał od członków społeczności serwisu 4,81 punktu na 5 możliwych na podstawie niemal 250 recenzji. Drukarka Zortrax M200 w ostatnich miesiącach znajdowała się w czołówce zestawienia, by w kwietniowym zestawieniu serwisu 3DHubs.com trafić na pierwsze miejsce.