Już za kilka dni do sprzedaży w Polsce trafi nowa oferta telefonii komórkowej – MTV Mobile powered by T-Mobile. Oferta będzie dostępna w dwóch wersjach – MTV Mobile na kartę oraz MTV Mobile mix.

Oferta MTV Mobile skierowana jest do uczniów i studentów. Dostępna będzie w dwóch wersjach – na kartę oraz mix. Po każdym doładowaniu przez wskazaną liczbę dni oferować ma nielimitowane SMS-y.

To, co wyróżnia ofertę MTV Mobile od innych, dostępnych na rynku jest usługa Under The Thumb. To pierwsza na świecie aplikacja, która przedstawia telewizję społecznościową w zupełnie nowym wymiarze, redefiniując jej dotychczasowe pojęcie. Oferuje pełną kontrolę zawartości i gromadzenie interesujących treści na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Daje także możliwość oglądania programów na żądanie – w wybranej przez siebie lokalizacji, na wybranym urządzeniu, w wybranym czasie. Posiada funkcję łączenia telefonu z przeglądarką internetową, zainstalowaną na komputerze, dzięki czemu telefon można wykorzystać jako pilot lub dodatkowy ekran. UTT umożliwia także łączność z Facebookiem i dzielenie się ze znajomymi Waszymi ulubionymi programami, czatowanie, a także zachęcenie ich do wspólnego oglądania. Od 29 marca usługa UTT będzie dostępna w Polsce na telefony z systemem Android, a od kwietnia – z systemem iOS.

MTV Mobile jest już obecne na europejskich rynkach, w tym w Belgii, Francji, Holandii, Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech. Łącznie ma 2,5 miliona klientów.

Opis oferty

Po każdym doładowaniu konta kwotą powyżej 5 złotych użytkownicy MTV Mobile będą mogli korzystać z nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci oraz z usługi MTV Non Stop przez 5 dni. W przypadku doładowania powyżej 10 złotych usługi ważne będą przez 10 dni, a w przypadku kwoty powyżej 25 złotych - przez 30 dni. MTV Non Stop to dwa kanały TV: MTV Music z teledyskami i relacjami z koncertów, oraz MTV Shorts z serialami MTV.

Dodatkowo zostały przygotowane trzy pakiety danych: 350MB za 12 złotych, 600MB za 16 złotych i 1,2 GB za 29 złotych. Wszystkie pakiety ważne są przez 30 dni, a po ich wykorzystaniu można korzystać z Internetu z ograniczoną prędkością, ale bez dodatkowych kosztów.

W ramach usługi Twoja Trójka każdy Użytkownik będzie mógł wybrać do 3 numerów z dowolnych sieci komórkowych w Polsce, do których będzie mógł dzwonić za darmo (MTV Mobile i T-Mobile) lub w promocyjnej cenie do sieci: Plus, Orange i Heyah - 15 gr za minutę, do sieci Play – 30 gr za minutę. Miesięczna opłata za każdy numer wynosi 3 złote. Podstawowa stawka do wszystkich sieci wynosi 39 groszy, koszt SMSa do wszystkich sieci to 9 gr. Opłata za transfer 100gB wynosi 12 gr.

Klienci oferty Mix będą mogli wybrać 19, 29 i 39 doładowań w wysokość 25 i 50 złotych, dla wszystkich opcji, oraz 100 złotych dla 19 i 29 doładowań. W ofercie dostępne będzie całe portfolio telefonów dostępnych w sieci T-Mobile.

Film