Budownictwo: Rząd obiecywał inwestycje pod lasem, ale ktoś zmienił znaki interpunkcyjne w nowelizacji

autor: Piotr Szymaniak27.03.2018, 07:50; Aktualizacja: 27.03.2018, 08:03
Mówiąc krótko, resort nie zamierza nowelizować rozporządzenia.

Mówiąc krótko, resort nie zamierza nowelizować rozporządzenia.źródło: ShutterStock

Rząd obiecywał, że umożliwi budowanie domów jednorodzinnych w bezpośredniej bliskości lasu. Ktoś zmienił jednak znaki interpunkcyjne w treści nowelizacji i... wszystko będzie po staremu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • przerwa śniadaniowa(2018-03-27 09:12) Zgłoś naruszenie 122

    Ciężko pracowali, by Polkom i Polakom żyło się lepiej. Te premie im się należą !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ikaaa(2018-03-27 09:37) Zgłoś naruszenie 103

    Oczywiście na wypadek pożaru to nawet 12 metrów nie pomoże, ale koniec końców to nie wszystkie przepisy budowlane mają na celu utrudnianie życia inwestorom. Czasami chronią ich przed nierozważnymi pomysłami, a las jest niebezpieczny (patrz skutki burzy, która rok temu wyrywała drzewa w lasach)

    Odpowiedz
  • mato(2018-03-27 12:51) Zgłoś naruszenie 100

    Największe matolstwo polega jednak na tym, że nadal używają pojęcia granica lasu. W praktyce urzędasy nie wiedzą później co to oznacza. czy jest to granica działki ewidencyjnej oznaczonej jako las, czy też granica terenu zadrzewionego. I bujają sie potem z decyzjami po sądach , kolegiach itp.

    Odpowiedz
  • realista(2018-03-27 12:12) Zgłoś naruszenie 60

    No cóż , " jak czasopisma " ,tyle z Rywin siedział a" oni" są bezkarni. Podobnie jak z placem w Warszawie............

    Odpowiedz
  • kurzanoga(2018-03-27 09:08) Zgłoś naruszenie 51

    No to Baby Jagi mają przechlapane. Nie pomogły czary, rzucane na MIiR.

    Odpowiedz
  • Gucio(2018-03-27 14:55) Zgłoś naruszenie 31

    rence opadajom

    Odpowiedz
  • rodrig(2018-03-28 21:35) Zgłoś naruszenie 00

    Od dawna twierdzę, że ustawodawca nadaje się do ubezwłasnowolnienia, przynajmniej częściowego.

    Odpowiedz