Misja Jacka Kurskiego jest coraz droższa. TVP dostanie z budżetu nawet dwukrotnie więcej niż w 2017 roku

autor: Karolina Nowakowska27.12.2019, 08:05; Aktualizacja: 27.12.2019, 08:21
Jacek Kurski

Jacek Kurskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Telewizja Jacka Kurskiego może liczyć na wsparcie z budżetu państwa. Grupa posłów PiS złożyła w Sejmie projekt ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (51)

  • Aleksandra(2019-12-27 09:10) Zgłoś naruszenie 9028

    Cel jest jeden - promocja Andrzeja Dudy i utrzymanie władzy. W wyniku przegranej najsłabszego i najgorszego prezydenta władza PIS rozsypie się w drobny mak czego sobie i Państwu na Nowy Rok życzę

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • obywatel(2019-12-27 08:51) Zgłoś naruszenie 7619

    Szanowny Rodaku - TVPiS oferuje Ci czteropak programowy - martyrologia, dewocja, prawda inaczej i reklamy. Wybór należy do Ciebie !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pisarro (2019-12-27 09:34) Zgłoś naruszenie 7111

    Jeśli to co wyprawia Kurski jest misją to chyba taką z okresu konkwisty

    Odpowiedz
  • zuzia(2019-12-27 10:11) Zgłoś naruszenie 559

    Misja Kurskiego to jak misja lisa w kurniku , albo wilka w stadzie owiec.

    Odpowiedz
  • BARBARA(2019-12-27 10:40) Zgłoś naruszenie 445

    ABONAMENT MIAL BYC ZNIESIONY.CO Z OBJETNICA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zyzio(2019-12-27 10:37) Zgłoś naruszenie 428

    Z wielkości dotacji wynika, że oprócz uczciwie płaconego abonamentu, dopłacam z żoną 110zł rocznie z podatków. Te 2mld to około 450.000 obiadów dziennie dla ubogich, wykluczonych i niedożywionych dzieci.

    Odpowiedz
  • jan(2019-12-27 10:32) Zgłoś naruszenie 408

    Zdaniem posłów, winę za ten stan rzeczy ponosi rząd Donalda Tuska, który w 2018 roku uchwalił ustawę znacznie poszerzającą krąg osób zwolnionych z płacenia .COŚ TU NIE GRA .KTO RZĄDZI KRAJEM W 2018 ROKU CHYBA PIS I MORAWIECKI

    Odpowiedz
  • Dziadek wnuków(2019-12-27 12:24) Zgłoś naruszenie 395

    Propaganda kosztuje, a już ta oparta na kłamstwach szczególnie. Pamiętam tę z lat "miłościwie nam panującego" Gierka, gdy ludzi dążących ku wolności nazywano w telewizorni warchołami i mącicielami, a ekipę rządzącą wychwalano niczym posłańców Boga, i gdy przyrównam dzisiejszą, Kurskiego wizję, i jego poddanych antydziennikarzy na Pl. Powstańców to jako żywo "powtórka z rozrywki" !! Ten sam bełgot, ten sam potok kłamstw i obelżywych ocen swoich przeciwników politycznych, i te same durnowate uśmieszki serwisujących propagandę partyjną ! Tylko ludzie wtedy jakby inni byli, bardziej dojrzalsi, rozumniejsi, potrafili zademonstrować partyjnym kacykom z TVP swój bunt, gniew, niezgodę na kłamstwa płynące o 19.30 i wyjść o tej porze na spacer. Piękne to było, jakże patriotyczne i budujące, a dziś za kilka stów naród w większości się sprzedaje. Cóż, nowa-stara "fura" kosztuje, ciuchy z lumpeksu też [ponoć] podrożały, a wizyta u fryzjerki/fryzjera drzewiej raz do roku - dziś co tydzień - fortunę kosztuje !! Bo dziś fryzjerka to nie tylko sama frajda z uczesanych loków, a nade wszystko miejsce spotkań, i wymiana informacji, jak za czasów naszych babć w maglu. Teraz zakończę miłym akcentem , życząc wszystkim - i tym z lewa, i tym z prawa - lepszego Nowego 2020 Roku, mniej podwyżek a tylko obniżek, i dużo, dużo radochy z dnia powszedniego !!

    Odpowiedz
  • obywatel(2019-12-27 11:14) Zgłoś naruszenie 375

    Przecież TVPiS to TRWAM BIS + reklamy gratis............

    Odpowiedz
  • prawy(2019-12-27 11:52) Zgłoś naruszenie 306

    państwowa kasa na prywatna tv ekipy rządzącej gdzie prokurator ???? no właśnie sam siebie nie ukrzywdzi

    Odpowiedz
  • emeryt(2019-12-27 12:56) Zgłoś naruszenie 288

    Polityczny funkcjonariusz PIS a głupi ludzie oglądają to propagandowe badziewie i jeszcze za to płacą ! Głupota TV....................

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Daria(2019-12-27 13:08) Zgłoś naruszenie 288

    Kosztami należy obciążyć partię Jarosława Kaczyńskiego i niech wreszcie zakodują tą partyjną szczujnię a opłaty ściągają od członków partii i wielbicieli dosco-polo.

    Odpowiedz
  • Wredna propaganda(2019-12-27 11:37) Zgłoś naruszenie 264

    coraz trudniej dociera do odbiorcy , tym samym jest coraz droższa.

    Odpowiedz
  • Edek(2019-12-27 17:42) Zgłoś naruszenie 261

    Jestem ciekaw...jaki będzie koniec tego nadętego buca...

    Odpowiedz
  • Groblin NH(2019-12-27 13:10) Zgłoś naruszenie 246

    Kurak i jego oszalałe Disco Polo i Stolec kicz orkiestry tyle biorą ile wanami uwiozą. Black Sabbath i nowy frontman Zenek. Led Zeppelin i na gitarze Kurak z przebojem Idiota na kracie.

    Odpowiedz
  • KONSTY.TUCJA(2019-12-27 17:52) Zgłoś naruszenie 221

    W wolnej Polsce rozliczymy tego PiSbolszewickiego kłamcę z każdej złotówki !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edek(2019-12-27 17:42) Zgłoś naruszenie 221

    Jestem ciekaw...jaki będzie koniec tego nadętego buca...i jego KUR-VIZJI...

    Odpowiedz
  • POprusaki i PISmoskale(2019-12-28 09:38) Zgłoś naruszenie 100

    Pensje w TVP firmach i instytucjach państwowych zostaną obniżone do 5.000 -7.000 zł. brutto. Skończy się ta laba dziennikarzy za 40.000 zl miesięcznie... abonament będzie dobrowolny a dotacje do TVP będą zakazane

    Odpowiedz
  • POprusaki i PISmoskale(2019-12-28 09:42) Zgłoś naruszenie 90

    Za kilka miesiecy Abonament bedzie dobrowolny a dotacje zakazane

    Odpowiedz
  • ela(2019-12-27 11:09) Zgłoś naruszenie 846

    Proszę nie zazdrościć.Teraz przynajmniej jest na co popatrzeć w TVP,bo za poprzednich rządów wiało nudą,prawda? Teraz przynajmniej wiem za co płacę abonament.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz