Kurski: TVP mówi prawdę o Polsce. Propaganda jest skuteczna tylko w monopolu [WYWIAD]

20.12.2017, 07:55; Aktualizacja: 20.12.2017, 08:35
Jacek Kurski

Jacek Kurskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Stach Leszczyński

- Jestem dość krytyczny wobec własnej telewizji, ale jest absolutnie najbardziej oglądana. Na mój nos mamy ponad 40 procent rynku - mówi w wywiadzie dla DGP prezes TVP Jacek Kurski.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (17)

  • KWI69(2017-12-20 09:04) Zgłoś naruszenie 383

    No to jest prawda że Kurski to taki "śliski kojot" karierowicz j...ny .

    Odpowiedz
  • kam/lbn(2017-12-20 09:18) Zgłoś naruszenie 557

    TVP to haniebna, tępa, prymitywna pisowska propaganda robiona młotem, a panu Kurskiemu żaden przyzwoity człowiek nie poda ręki.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Cynik(2017-12-20 09:24) Zgłoś naruszenie 426

    Po co w ogóle tracić czas na wywiady z towarzyszem Kurskim?

    Odpowiedz
  • Gregorius(2017-12-20 10:28) Zgłoś naruszenie 443

    Wywiad cienki, jak cała TVPiS. Od 2 lat jest to gniot propagandowy i pralnie mózgów "ciemnego luda".

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Grzegorz(2017-12-20 17:45) Zgłoś naruszenie 325

    Kurski nawet jak się przedstawia, to nie ma pewności, czy nie kłamie.

    Odpowiedz
  • Sympatyk(2017-12-27 11:45) Zgłoś naruszenie 711

    Brawo Panie Kurski ,gratuluję. Naprawdę zwiększył Pan oglądalność TV publicznej i zniwelował Pan kłamstwa TVNu . Czas aby wprowadzić już Ustawową zasadę że udział w prywatnej TV zagranicy nie przekracza 17% Wszelkie stowarzyszenia ,kliki ,masoństwo i Ich żródła finansowania powinno być dokładnie nadzorowane.

    Odpowiedz
  • Panie Kurski -promoj Pan to(2017-12-28 15:33) Zgłoś naruszenie 33

    Do kompetentnych osób: Pomysł-- Jak zaoszczędzić miliardy złoty w Budżecie Państwa wydatkowane na leki bez szkody dla kogokolwiek! Każdy z Nas kupując lek, kupuje w paczce po kilka „blistrów” leku jako komplet. Brak innej możliwości!---Często ,bardzo, bardzo często, wielu z pacjentów po tzw. początkowej dawce ,musi odstawić taki lek lub go zmienić po konsultacji z lekarzem ,gdyż nie toleruje przepisanego/tak zaleconego leku. Wystarczy wprowadzić obowiązek sprzedaży dawek pilotażowych (próbnych) – dopiero po ich zażyciu pacjent decydował by się/ był obowiązany do kupna leku w pełnym opakowaniu. Miliony zaoszczędzonych dopłat z budżetu . Brak zbędnych zalegających opakowań w apteczkach ,domowych -same ,same zyski! Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • dominika(2017-12-28 21:13) Zgłoś naruszenie 102

    Kurski to jakies nieporozumienie, propagancista a nie ten, który dba o telewizję - szasta pieniędzmy min emeytów czas, by go wreszcie odwołano ale przestaję w to wierzyć

    Odpowiedz
  • ZXCQ(2017-12-29 23:59) Zgłoś naruszenie 90

    Czy ze WSZYSTKICH urzędów państwowych, w tym spółek i TVP należy BEZWZGLĘDNIE WYRZUCIĆ WSZYSTKICH: wandali, oszustów, złodziei i głupców, oraz wymusić naprawienia szkód ?!? Hasła którymi operowali, nawet te poświęcone, niech sobie wsadzą w 4 litery. Gorszego prezesiny nikt nie znajdzie.

    Odpowiedz
  • op(2017-12-30 09:26) Zgłoś naruszenie 42

    Popieram PIS ale tvp to dno !

    Odpowiedz
  • Marta(2017-12-31 14:13) Zgłoś naruszenie 33

    Gratuluję Pani przeprowadzającej wywiad z tym absurdalnym człowiekiem bystrości umysłu i konsekwencji w dążenii do prawdy. Manipulant pierwszej wody zakłamujący rzeczywistość. Pod tym względem Kurski Szczepańskiemu już dorównał. Nie mogę tylko znaleźć nazwiska dziennikarki w tekście. Może ktoś pomoże?

    Odpowiedz
  • Tak to j juz jest(2017-12-31 16:58) Zgłoś naruszenie 62

    Jedyna absolutnie polska TVP - BRAWO- wobec pro-niemieckich i agenturalnych wizji czy 75% springerowskiej prasy w Polsce, szczerze nienawidzących TVP za odkłamywanie ich propagandy antypolskiei i rzeczywistości. Przez lata nikt tego nie czynili i wyprali wielu ludziom wtedy główki jak ta lala Sądząc po wpisach jeszcze wielu takich zostało.

    Odpowiedz
  • Ktos tu uprwaia propagandę. Kurski ma rację.(2017-12-31 17:04) Zgłoś naruszenie 31

    To niesamowite "im więcej widzów ma TVN i Polsat", tym więcej % przybywa wielbicieli PIS , dziuś już 45,7 %. Kocham TVP za obronę Polski i Polaków, a nie złodziei i komuchów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz