Radio Zet: Projekt ustawy o dekoncentracji kapitału w mediach jest gotowy

17.09.2017, 11:39; Aktualizacja: 17.09.2017, 11:52
TV, telewizja, pilot, abonament

TV, telewizja, pilot, abonamentźródło: ShutterStock

Gotowy jest już projekt ustawy o dekoncentracji kapitału w mediach, czeka tylko na decyzję polityczną - podało Radio ZET, powołując się na wiceministra kultury i dziedzictwa narodowego Jarosława Sellina. Wiceminister nie ujawnił, jakie rozwiązania zaproponuje ministerstwo kultury.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • 75% prasy i mediów typu springerowskiego w Polsce(2017-09-18 15:32) Zgłoś naruszenie 70

  Przecież to Absurd aby Radio-Zet udawało polskie radio, a Onet polski portal internetowy. Oddziaływanie "niemieckie" jest aż za nadto widoczne.

  Odpowiedz
 • Uderz w stół i ..... wszystko jasne(2017-09-18 15:38) Zgłoś naruszenie 50

  Oto najlepszy dowód media Agory i Onet oraz DGP nie będę reklamować zlecenia Polskiej Fundacji Narodowej o "Sprawiedliwych Sądach" - chcą by wszystko było po staremu, to nie jest polskie stanowisko. Jednych dofinansowuje Soros innych Springer. Targowica w "polskich mediach" kwitnie.

  Odpowiedz
 • Marek1980(2017-09-17 13:31) Zgłoś naruszenie 29

  Będzie jak na Wegrzech. Spółki przejmą znajomi z partii czytaj Karnowscy, fratria i inni. Jeszcze wiecej propagandy a la tvp pis. Dodatkowo zależy im na mediach regionalnych bo idą wybory samorządowe zatem przejmą je lokalni działacze pis. Idea repolonizacji mediów jest CAŁKOWiCIE skompromitowana przez obrzydliwą propagandę. Gdyby tvp i Prezes Kurski byli rzetelni to mieli by mandat do zmian. Jednak przez 2 lata idea została kompletnie skompromitowana. Pamiętajcie tez że po pis przyjdzie sld po nowoczesna kukiz i potem oni będą siać swoją propagandę. NIE dla zmian pisu

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane