Aby zakupić bilety na mecze Lecha Poznań można skorzystać w tym celu z aplikacji mobilnej. Kolejorz jest pierwszym w Polsce klubem piłkarskim, który daje taką możliwość. Płatności mobilne obsługuje firma PayU.

Z aplikacją Lech Bilet w kilku krokach można kupić wejściówkę na każdy mecz Kolejorza. Aplikacja to także łatwy i przyjemny sposób na zakup karnetów. Osoby, które nabędą wejściówki przez Lech Bilet będą mogły również wejść na trybuny korzystając z telefonu. Docelowo odpowiednie czytniki znajdą się przy większości z 90 stadionowych kołowrotków. Na najbliższe mecze przygotowano 8 bram wejściowych oznaczonych znakiem Lech Bilety Mobilne.

Aplikacja Lech Bilet jest dostępna w sklepie Google Play. – Udostępniliśmy już wersję działającą na system Android, natomiast iOS będzie gotowy wiosną - mówi Daniel Zieliński, kierownik ticketingu Lecha Poznań.

Reklama

Co ważne zmiany w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych umożliwiają klubowi – jako organizatorowi takiej imprezy – wpuszczanie na jej teren osób, które przy zakupie biletu udostępniły swoje dane osobowe: imię, nazwisko i nr PESEL. Tym samym na bramie wejściowej oprócz karty wstępu lub smartfona z potwierdzeniem zakupu biletu muszą okazać dowód tożsamości.