Belka: Nacisk na przewalutowanie kredytów w CHF będzie narastał

26.05.2015, 21:45

„Banki powinny wiedzieć, że nacisk na przewalutowanie kredytów będzie cały czas i będzie narastał” - powiedział we wtorek Belka w programie "Kropka nad i" w TVN24.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Robi(2015-05-27 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    Jak zwykle zagraniczne banki są ważniejsze niż obywatel. Tobie belka, też już niedługo podziękujemy. Banki kroją nas ile wlezie każdego dnia i nie tylko farnkowicza.

    Odpowiedz
  • alina(2015-05-27 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem NIK powinna dokładnie zbadać sprawę i ocenić koszt,ja nie wieżę danym podawanym przez środowisko bankowe.To środowisko jest zdemoralizowane do granic możliwości.Być może ,iż bank także i banki dodatkowo uczestniczyły w podwyższaniu kursu CHF,nie znam się na tym,ale okazuje się że podłość ludzi mających władzę i czujących się bezkarnie może przybierać +-nieskończoność.

    Poza tym być może ppwinny mieć miejsce także i konfiskaty niesłusznie uzyskanych zysków przez prezesów banków
    itp.
    Dlaczego tak szybko mówi się o ewentualnym koszcie,zrzucanym na społeczeństwo???
    Dlaczego w miejsce obciążenia kosztami winowajców całej AFERY FRANKOWEJ straszy się społeczeństwo
    odpowiedzialnością zbiorową???!!!

    Odpowiedz
  • alina(2015-05-27 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    Przepraszam,ale popełniłam błąd ortograficzny ---zamiast poprawnego ,,wierzę" napisałam,,wieżę"

    Odpowiedz
  • Matrix(2015-06-03 06:22) Zgłoś naruszenie 00

    NIK musi zbadac ile kosztowalo banki udzielenie kredytu bankowego i ile zarobily na dwukrtonym wzroscie kursu waluty. Przeciez od wiekszej raty kredytu w zlotych maja wiekszy spread i marze w zlotych. To dodatkowe zyski bankow , dlaczego tego nikt nie liczy . Dlatego koszty przewalutowania podawane przez banki to duzej czesci strata zyskow.

    Odpowiedz
  • Matrix(2015-06-03 06:32) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Belka to typowy POwiec , pokolenie lesnych dziadkow, takie samo jak strare PKW. Zero energiii i incjatywy , tylko dumanie mozna , nie mozna a newtet nie ma. Swoich niezaleznych audytow bankowych zlotowych kredytow indeksowanych frankiem i slepo wierzy w ich wersje strat. Prosze opublikowac szczegolowe dane ile straca na jakim elemencie a ile zarobilimextra na mwzroscie kursu bo inaczej to tylkombije Pan piane z pieniedzy podatnika..

    Odpowiedz
  • Gg(2015-05-27 16:38) Zgłoś naruszenie 00

    Tak tak pan Belka mówi można ale zapłacą wszyscy obywatele a kto mówi o doplacaniu do słabych bankow niech padną ja prowadze firme jak popełnie błędy biznesowe upadne nikt mi nie dołoży uważam ze zagraniczne banki powinno obowiozuwac to samo prawo rynku !!!

    Odpowiedz
  • xxx(2015-06-11 01:41) Zgłoś naruszenie 00

    CALA POLSKA. Przestepca dostaje w wyrok zawiasach bo sad sie nad nim rozczula jaki to on nie jest biedny, a ofiara jest pozostawiana sobie.
    Kto na tym zarabial? I wkrecal polskie rodziny ledwo mogace zwiazac koniec z koncem, a marzace o wlasnym kacie i godziwym zyciu?
    Raczka raczke myje.

    Odpowiedz