Najlepszy kredyt samochodowy? Sprawdź najnowszy ranking

21.06.2013, 14:14; Aktualizacja: 21.06.2013, 14:32
W zestawieniu kredytów na auto nowe, po raz kolejny najkorzystniejsze okazały się być bliźniacze oferty mBanku i MultiBanku.

W zestawieniu kredytów na auto nowe, po raz kolejny najkorzystniejsze okazały się być bliźniacze oferty mBanku i MultiBanku.źródło: ShutterStock

W czerwcowej edycji rankingu kredytów samochodowych Totalmoney.pl skupiliśmy się oczywiście przede wszystkim na przedstawieniu konkretnych propozycji finansowania zakupu aut nowych i używanych. Pokażemy też, dlaczego czasem warto być EKO.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:TotalMoney.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • kuntakinte(2013-07-12 00:15) Zgłoś naruszenie 00

    bo to jest artykul sponsorowany przez mbank baranki boże.

    Odpowiedz
  • *(2013-06-21 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    ...a dlaczego Gazeta Prawna nie zakoduje wszystkich artykułów?...kodowane są tylko te najciekawsze a rankigi kont,kredytów i innych produktów finansowych nie są kodowane:):):)

    Odpowiedz
  • oprocentowanie 6,44% czyli 20,75%(2013-06-21 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawe, oprocentowanie 6,44% prowizja 3% a całkowity koszt kredytu to 21%, czyli ubezpieczenie kredytu to 11,3%, a można tak bez ubezpieczenia i prowizji|?

    Odpowiedz
  • gość(2013-06-21 17:55) Zgłoś naruszenie 00

    kurde co chwilę się to zmienia..przed chwilą były inne wyniki rankingów.muszę zmienić auto bo stare się nadaje tylko na żyletki ale ciągle się waham. gdzie mają w końcu najlepsze te kredyty gotówkowe?

    Odpowiedz
  • basia(2013-06-22 18:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiem jak jest tereaz ale jak ja kupowałam mieszkanie to getin bank stał najlepiej, więc długo się nie zastanawiając na ich ofertę się zdecydowałam

    Odpowiedz
  • armagedon(2013-06-23 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    trzeba byc deb**em zeby nie zrozumiec roznicy w oprocentowaniu nominalnym - rocznym a calkowitym kosztem. gratuluje logiki

    Odpowiedz
  • Bruno(2013-06-23 18:08) Zgłoś naruszenie 00

    A czy to mądre brać kredyt na furę? Czy nie lepiej jeździć tym na co cię stać?

    Odpowiedz
  • o(2013-06-23 21:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jak ja brałam kredyt w geitn banku to rankingi zupełnie inaczej wygląały. Ciekawe czy wszystk się tak zmienia, czy punk widzenia zależy od osoby która to pisze.

    Odpowiedz
  • dave(2013-06-23 22:33) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego getin ma niższy procent od pierwszej trójki i brak prowizji a całkowity koszt kredytu jest wyższy?

    Odpowiedz