Bank donosi na Polskę za brak uczciwego procesu. Sprawa frankowiczów może się wydłużyć

autor: Bartosz Michalski, Jakub Styczyński24.01.2020, 18:19; Aktualizacja: 25.01.2020, 09:47
Wszystko przez skargę wniesioną przez mBank do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na stronniczość sędziego prowadzącego sprawę. Zdaniem ekspertów to typowa gra na zwłokę.

Wszystko przez skargę wniesioną przez mBank do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na stronniczość sędziego prowadzącego sprawę. Zdaniem ekspertów to typowa gra na zwłokę.źródło: ShutterStock

Wszystko przez skargę wniesioną przez mBank do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na stronniczość sędziego prowadzącego sprawę. Zdaniem ekspertów to typowa gra na zwłokę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (41)

  • Tw Ernest stary esbek(2020-01-24 19:44) Zgłoś naruszenie 487

    To tak jakby w Norymberdze tez zarzucać stronniczość lawie sędziowskiej.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Autor(2020-01-24 20:54) Zgłoś naruszenie 2239

    no jaki ten bank jest stronniczy, sędzia niezależny "drukuje" proces a im to nie pasuje - przecież to jest normalna praktyka gersdorfowego systemu!!!

    Odpowiedz
  • Kd(2020-01-24 23:38) Zgłoś naruszenie 337

    Właśnie minęło 10 lat od kiedy bankster mataczy w tym procesie.

    Odpowiedz
  • dzwon ze spiżu(2020-01-25 10:42) Zgłoś naruszenie 1837

    Cwaniaczyli ,że głu pi bierze kredyt w złotych , a mądry we frankacch , aż przecwaniaczyli. W ogóle mi ich nie żal.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • alelleuja i do przodu(2020-01-25 12:05) Zgłoś naruszenie 1513

    Przecież od 1989 r. zaczął się utajony taniec okupanta z Rzymu. Teraz głosi już jawnie, co mu się należy - całowanie w rękę, przyjmowanie po kolędzie na klęczkach. przymusowa i odpłatna katolicyzacja dzieci. Czyli biorą kasę z budżetu, od wiernych, z Unii, od bandytów też. Sędziowie, niektórzy już nakazują obowiązek uczestniczenia w katechezie. Vivat Ordo Iuris i Rydzyk. A co do frankowiczów i banków - to istnieje bank Watykanu - jak myślicie z jakimi bankami jest powiązany? Po cichu. To Rzym finansował Solidarność.

    Odpowiedz
  • wtomek(2020-01-25 15:52) Zgłoś naruszenie 731

    Sądzą sędziowie uwikłani w kredyty. To jest przekręt prawników na dużą skalę .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Legart(2020-01-25 17:26) Zgłoś naruszenie 271

    mBank się wygłupił. Wyroki naszych Sądów (np. Sędziego Kurosza z Łodzi) wyznaczyły linię, którą potem za słuszną uznało TSUE. Szanse, że Sądy zawieszą postępowania, są ZNIKOME. Sądy po prostu pójdą linią orzeczniczą, którą same wyznaczyły, a którą TSUE uznał za słuszną. A mBank - brzydko się chwyta. Jeśli bank robi takie numery, klienci powinni się zastanawiać, czemu walczy tak zażarcie. Jaka jest jego kondycja finansowa.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • gal ...(2020-01-25 17:45) Zgłoś naruszenie 144

    moda na ...."donoszenie ..."

    Odpowiedz
  • Ron(2020-01-25 18:35) Zgłoś naruszenie 366

    Bezczelność i buta banksterki nie zna granic! Zamiast wyjść z tematu z twarzą i zaproponować jakieś sensowne ugody, to brną w bagno coraz głębiej

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • D D(2020-01-25 18:58) Zgłoś naruszenie 180

    Jakie nasze PAŃSTWO jest SŁABE- kicha.

    Odpowiedz
  • tym.(2020-01-25 19:00) Zgłoś naruszenie 363

    Kiedyś bagno było w półświatku .Dziś półświatek przeniósł się do wyższych swer.Czym wyżej tym większy smród.Nawet u duchowieństwa.

    Odpowiedz
  • Toż to siok! (2020-01-25 21:04) Zgłoś naruszenie 242

    Nachalne są te banki i zuchwałe. Dla nich to szok że w Polsce sądzi sędzia a nie prezes banku.

    Odpowiedz
  • Roberto(2020-01-25 23:42) Zgłoś naruszenie 180

    Tonący brzytwy się chwyta :-)

    Odpowiedz
  • Gin(2020-01-25 23:46) Zgłoś naruszenie 240

    Te tzw. instytucje zaufania publicznego wiele mają za uszami: polisolokaty, struktury, getbacki, kredyty pseudowalutowe...

    Odpowiedz
  • frankowicz(2020-01-26 09:28) Zgłoś naruszenie 172

    Te banki to państwo w państwie, bezczelność i chamstwo, chęć wzbogacenia i uciemiężania biedniejszych nie zna granic ! To pańswto po wyroku TSUE, powinno nakazać bankom przewalutowanie tych kredytów frankowych po kursie z dnia otrzymania kredytu i sprawa powinna być juz dawno zamknięta ! W innych krajach już dawno to zrobiły !! Tylko w Polsce jest bezprawie bankowe

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Hh(2020-01-26 14:29) Zgłoś naruszenie 131

    Kredyt Tak, lichwa Nie

    Odpowiedz
  • Xaw23(2020-01-26 18:59) Zgłoś naruszenie 03

    Nie donosi na Polskę tylko składa skargę.

    Odpowiedz
  • StAAbrA (2020-01-26 19:13) Zgłoś naruszenie 30

    Rozdziubakują ich KRUKI , komurniki i inne ścierwojady .... , pozwolę sobie przypomnieć ...

    Odpowiedz
  • voxveritas(2020-01-28 09:08) Zgłoś naruszenie 111

    Banki oraz wszelkie podmioty rynku przy-finansowego to dzisiaj zwyczajne pazerne piramidy, obleczone w w oszukańcze fikcyjne tautologie w celu ograbiania naiwnych, żerujące na zniewoleniu umysłowym całych narodów , którym przez lata wciskano że banki to instytucje zaufania publicznego ! Tymczasem to obrzydliwe konsorcja nastawione na bezwzględny zysk, niekierujące się żadnym rozsądkiem ekonomicznym oraz racjonalnością monetarną. To korporacje blatujące polityków i demoralizujące mechanizmy państwowe. Należy brać przykład z Islandii, którą banksterzy doprowadzili prawie na skraj upadku i która poradziła sobie w ostatniej chwili, zamykając prezesów własnych banków premiera i wypędzając międzynarodowe fundusze zblatowane z banksterami. To właściwa droga do oczyszczenia atmosfery ekonomicznej w Polsce, gdzie nie tylko złodziejskie spustoszenie sieja międzynarodowi banksterzy, ale i rodzime kan..lie bez żadnej przyzwoitości, udając bakowców grabią naród, chronieni przez patologiczne skorumpowane instytucje pseudo-państwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mateusz Pilich(2020-01-28 17:55) Zgłoś naruszenie 01

    Chwila, moment. Czy tu chodzi o wniosek o wyłączenie sędziego, wniosek o wystąpienie przez sąd z pytaniem prejudycjalnym do TSUE czy może o coś innego? Skarga do ETPC w trakcie trwającego procesu? Panom autorom się coś mocno pomyliło. A już sam tytuł zwala z nóg - nie sądziłem, że DGP spadnie na poziom Gazety Polskiej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz