CKE zdalnie przeprowadzi próbną maturę

26.03.2020, 11:09; Aktualizacja: 26.03.2020, 11:10
Maturzyści ze szkół dla mniejszości narodowych mają jeszcze dwa dodatkowe obowiązkowe egzaminy - pisemny i ustny z języka ojczystego.

Maturzyści ze szkół dla mniejszości narodowych mają jeszcze dwa dodatkowe obowiązkowe egzaminy - pisemny i ustny z języka ojczystego.źródło: ShutterStock

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnych egzaminów maturalnych. Arkusze będę publikowane na ich stronach internetowych w kolejnych dniach: 2, 3, 6, 7 i 8 kwietnia - poinformowała w czwartek CKE.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • ana(2020-03-26 13:09) Zgłoś naruszenie 10

    Po co, na co? Aby ciągle zaklinać rzeczywistość typu: uczniowie, rodzice nic się nie stało. Nauczycieli już skutecznie storpedowali. Przecież wszyscy muszą się wykazać, bo a nuż następnej pensji nie dostaną. A że bez głowy, na rympał działa ta władza? No i co z tego, kto to rozliczy? W normalnie funkcjonujących państwa już odwołano wszystkie egzaminy. Przecież stres też zwiększa podatność na zarażenie się czy zachorowanie. Wiarygodne egzaminy próbne były już przeprowadzone!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane