ZNP wznowi strajk? Broniarz: Od 1 września dwutygodniowy sondaż

26.08.2019, 16:31; Aktualizacja: 26.08.2019, 17:41
8 kwietnia rozpoczął się strajk w oświacie, zorganizowany przez ZNP i FZZ. Przystąpiła do niego też część nauczycieli z oświatowej Solidarności. Trwał do 27 kwietnia, kiedy został zawieszony do września.

8 kwietnia rozpoczął się strajk w oświacie, zorganizowany przez ZNP i FZZ. Przystąpiła do niego też część nauczycieli z oświatowej Solidarności. Trwał do 27 kwietnia, kiedy został zawieszony do września.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Jedrzej Nowicki Agencja Gazeta

Od 1 do 15 września wśród pracowników placówek oświatowych będzie prowadzony sondaż dotyczący ewentualnej akcji protestacyjnej – poinformował w poniedziałek szef ZNP Sławomir Broniarz. 16 września Prezydium Zarządu Głównego ZNP podejmie decyzję o wyznaczeniu formy protestu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

  • Mariola(2019-08-26 16:56) Zgłoś naruszenie 78

    Nauczyciele chcą: "lepszej szkoły, lepszej edukacji, więcej autonomii, więcej niezależności, mniej biurokracji, więcej zaufania do nauczyciela". Kochani, powyższe jest w zakresie Waszych możliwości. Zacznijcie rzetelnie pracować a szacunek przyjdzie sam, szkoła i edukacja też stanie się od tego lepsza. Ostatnimi czasy słychać jedynie o tym, jak według Was mało zarabiacie, inne kwestie schodzą na dalszy plan, co było szczególnie widoczne pod koniec roku szkolnego i podczas matur.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Optymista(2019-08-26 19:20) Zgłoś naruszenie 03

    A jeżeli według ZNP i innych związków nauczycieli reforma oświaty jest taka zła, to dlaczego sami nie przedstawią własnych rozwiązań legislacyjnych?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane