Światłowód przyspieszył do 1GB na sekundę

autor: Elżbieta Rutkowska23.08.2018, 15:42; Aktualizacja: 23.08.2018, 15:47
Tego samego dnia, gdy Orange włączył 1GB/s, operator kablowy UPC Polska rozpoczął zapisy na światłowodowy internet o takiej prędkości.

Tego samego dnia, gdy Orange włączył 1GB/s, operator kablowy UPC Polska rozpoczął zapisy na światłowodowy internet o takiej prędkości.źródło: ShutterStock

Orange właśnie uruchomił, a UPC szykuje najszybsze połączenia internetowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • zenfi(2018-08-23 21:07) Zgłoś naruszenie 170

    Na pewno Orange daje 1 Gigabajt na sekundę?? Chyba dla autorów Gigabajt a Gigabit to jest żadna różnica Powinno być 1Gb/s a jest 1GB/s 1GB/s to ok 8 razy szybciej niż 1Gb/s

    Odpowiedz
  • Lex(2018-08-24 00:34) Zgłoś naruszenie 64

    Roznica midzy 1 GBps a 600MBps zadna. Ale miszy 2MBps a 600MBps ogromna. A niestety nie kazdy mieszka w Warszawce. Wiele gospodarstw domowych nie ma nawet tych 2MBps niestety :(

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • 1bit(2018-08-28 08:36) Zgłoś naruszenie 50

    600 Mb = 75 MB , 1GB = 8 Gb , wielkość literki ma znaczenie !!!

    Odpowiedz
  • nina(2018-09-10 10:53) Zgłoś naruszenie 30

    światłowód może i przyśpieszył za to internet stoi jak wryty

    Odpowiedz
  • poszko frąs(2018-08-30 15:24) Zgłoś naruszenie 31

    Mnie orąż orżnęło: płacę za giga a prędkość 2MB. NIech was szlag!

    Odpowiedz
  • radoart(2018-09-08 14:44) Zgłoś naruszenie 11

    Nie dajcie się oszukać! Liczy się upload a nie download a wszędzie podają tylko download, najmniej liczący się parametr.

    Odpowiedz
  • Paweł(2018-09-11 19:53) Zgłoś naruszenie 10

    Tak to jest jak humanista bierze się za pisanie tekstu technicznego. 1GB to noe 1Gb.

    Odpowiedz
  • Mocarz(2018-09-03 15:06) Zgłoś naruszenie 03

    Nie przekonuje mnie, jestem cierpliwy i zostaje w play online na kartę 50 zł starczy mi na 2 miesiące netu z czego miesiąc bez limitu GB i bonus 10 GB na 2 miesiące za doładowanie.

    Odpowiedz