Ekspertka: Polski rynek pracy wymaga reformy

21.04.2017, 08:09; Aktualizacja: 21.04.2017, 08:41
„Przeciętny Polak czeka na podwyżkę 2,5 roku, a gdy straci pracę szuka jej ponad rok."

„Przeciętny Polak czeka na podwyżkę 2,5 roku, a gdy straci pracę szuka jej ponad rok."źródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: karelnoppe

Polski rynek pracy wymaga reformy; przeciętny Polak po stracie pracy szuka zatrudnienia ponad rok, podczas gdy w Holandii czy Danii proces ten trwa 2-3 tygodnie – przekonuje Joanna Tyrowicz, doradca w Instytucie Ekonomicznym NBP, konsultantka Banku Światowego.

Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • AA(2017-04-21 10:07) Zgłoś naruszenie 60

    "jeżeli zmodernizujemy polski rynek pracy i stworzymy możliwość łatwiejszego godzenia funkcji zawodowych, rodzinnych i życiowych, te bariery z czasem zaczną znikać i stworzą polski rynek pracy jako miejsce bardziej przyjazne”." -Biedronka - podwyżka... premii za obecnocność -Poczta - podwyżka, ale jedynie premii - inne firmy - byle kierownik ma mieć komórkę przy 4 literach i być gotowy na jej odebranie, nie odpowiesz na maila z frmy w ciągu godziny w czasie urlopu i już pretensje -O Januszach polskiego biznesu litościwie nie wspominam, bo to temat rzeka

    Odpowiedz
  • norbert(2017-04-26 10:52) Zgłoś naruszenie 10

    Pośrednictwo pracy to wielka lipa. Sprawy trzeba wziąć w swoje ręce. Szukałem pracy dość długo i znalazłem ją z polecenia kolegi. Pracuję już jakiś czas w FastTony. Zajęcie ciekawe, mili ludzie, i całkiem znośny szef zawsze gotowy służyć pomocą i poradą. Okres bez pracy wspominam jako jeden wielki stres i tylko upór i determinacja dają gwarancje jej znalezienia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane