Frank szwajcarski najtańszy od "czarnego czwartku". Co to zmienia w sytuacji frankowiczów?

28.07.2017, 16:01; Aktualizacja: 28.07.2017, 16:23
Główną przyczyną problemu kredytów odnoszących się do walut obcych jest "wzrost salda kredytu poprzez zastosowanie zapisów niezgodnych z prawem".

Główną przyczyną problemu kredytów odnoszących się do walut obcych jest "wzrost salda kredytu poprzez zastosowanie zapisów niezgodnych z prawem".źródło: ShutterStock

Nawet najbardziej korzystne dla klientów zmiany kursu walutowego nie rozwiązują najważniejszego problemu posiadaczy frankowych kredytów mieszkaniowych, jakim są niedozwolone klauzule w ich umowach kredytowych - głosi piątkowe oświadczenie Stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu".

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • sprawiedliwość(2017-08-05 22:19) Zgłoś naruszenie 30

    Pazerny dwa razy traci!. Jak franki były tanie to bez zastanowienia brało się kredyty a teraz za frankowiczów ma płacić całe społeczeństwo? Jakim prawem? A kto pomoże spłacić kredyt ludziom w innej walucie?

    Odpowiedz
  • wowo(2017-07-31 10:02) Zgłoś naruszenie 01

    A co na to jeden z głównych bankierów, szanowny pan Morawiecki? Dawał kredyty a teraz jeszcze gospodaruje pieniędzmi które pochodzą z nadużyć.

    Odpowiedz
  • mam(2017-07-31 09:36) Zgłoś naruszenie 31

    Najgorsze jest to, że wszyscy wiedzą, że banki są w tej sprawie winne, ale nikt w Polsce z tym nic nie zrobi, nielegalne zyski płynąć będą do nieuczciwych banków.

    Odpowiedz
  • Tomasz (2017-07-30 19:44) Zgłoś naruszenie 10

    BANK = ZŁODZIEJ

    Odpowiedz
  • marcossss(2017-07-29 21:13) Zgłoś naruszenie 81

    Brawo Gazeta Prawna, że nie boicie się napisać prawdy!

    Odpowiedz
  • łuki (2017-07-28 20:35) Zgłoś naruszenie 38

    Stowarzyszenie gada głupoty.autentyczne głupoty.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Qwer(2017-07-28 20:09) Zgłoś naruszenie 100

    Czy ktoś zmuszał banksterów do oszukiwanie swoich klientów? Ile ci płacą banksterzy za pisanie tych kłamstw ty banksterski trolu?

    Odpowiedz
  • Tomek(2017-07-28 19:03) Zgłoś naruszenie 617

    czy ktoś Frankowiczów zmuszał do kredytu - jak nie potrafił jeden z drugim czytać to niech teraz płaci

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz