PZU Zdrowie udostępniło pacjentom nową opcję konfiguracji indywidualnych pakietów medycznych. Na etapie wyboru pakietu w portalu mojePZU, możliwa jest modyfikacja zakresu i dostosowania go do potrzeb pacjenta. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku ogólnopolskich operatorów medycznych.

Chcemy zapewniać pacjentom taką opiekę, jakiej faktycznie oczekują i potrzebują. Z pomocą konfiguratora pakietów medycznych wygodnie zmienią zakres poszczególnych grup usług: badań, zabiegów czy rehabilitacji. W pierwszym etapie opcję udostępniliśmy w ramach Pakietu Medycznego „Dla Ciebie”. Zadbaliśmy, aby każdy z wariantów pakietu stanowił spójną całość. Na podstawie analizy wyborów naszych klientów planujemy rozszerzać rozwiązanie o kolejne produkty zdrowotne w naszym e-sklepie – mówi Weronika Dejneka, członek Zarządu PZU Zdrowie.

Konfigurator pakietów medycznych umożliwia stworzenie spersonalizowanego pakietu medycznego, który będzie w pełni odpowiadał wymaganiom klienta, zapewniając dopasowaną i elastyczną opiekę zdrowotną. Każdy z domyślnie zaproponowanych czterech zakresów Pakietu Medycznego „Dla Ciebie” można samodzielnie dostosować w zakresie badań diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji, czy stomatologii zachowawczej. Podstawę pakietu stanowi liczba i zakres konsultacji ze specjalistami.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy sprawnie przejdą przez wybór opcji, proces nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Konfigurator pozwala na wygenerowanie trzech wariantów rocznego pakietu opieki zdrowotnej, które są prezentowane w przejrzystym zestawieniu. Tabela aktualizowana jest przy każdej zmianie, co ułatwia porównanie wielu opcji cenowych. Konfiguracja odbywa się w portalu mojePZU, gdzie następnie posiadacze pakietów medycznych wygodnie umówią wizyty, sprawdzą zalecenia czy zarezerwują lek w aptece.

ikona lupy />
Materiały prasowe

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach NFZ.

ikona lupy />
Materiały prasowe