statystyki

Covidowa mapa powiatów w poniedziałek się nie zmieni. Duże miasta na razie bezpieczne

autor: Klara Klinger, Tomasz Żółciak10.08.2020, 09:14; Aktualizacja: 10.08.2020, 09:15
– Na razie żadne miasto wojewódzkie nie jest zagrożone tym, że trafi choćby do żółtej kategorii – mówi DGP Janusz Cieszyński, wiceminister zdrowia. Aby tak się stało, np. w Warszawie wskaźniki dziennej liczby nowych przypadków musiałyby się zwiększyć aż sześciokrotnie.

– Na razie żadne miasto wojewódzkie nie jest zagrożone tym, że trafi choćby do żółtej kategorii – mówi DGP Janusz Cieszyński, wiceminister zdrowia. Aby tak się stało, np. w Warszawie wskaźniki dziennej liczby nowych przypadków musiałyby się zwiększyć aż sześciokrotnie.źródło: ShutterStock

Nie będzie zaświadczeń zwalniających z noszenia maseczek. Po prostu, tam gdzie wynika to z przepisów, usta i nos musi zasłaniać każdy.

D otąd na liście regionów zagrożonych znajdowało się 19 powiatów. W poniedziałek dane będą zaktualizowane, ale jak się dowiedzieliśmy, lista pozostanie taka sama, a pierwsze zmiany mogą nastąpić w czwartek.


Pozostało 88% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane