Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak wygląda tradycja Bożego Narodzenia w innych krajach?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Szwecja. Do naszej szwedzkiej tradycji należy wspólne oglądanie w telewizji świątecznych bajek Disneya dzień przed Bożym Narodzeniem o godzinie trzeciej po południu. Ta tradycja trwa od 1960 roku, kiedy to pierwszy raz wyemitowany został ten program. To było bardzo ważne dla całych rodzin, a w szczególności dla dzieci, które nie miały więcej okazji do oglądania kreskówek – mówi Charlotta Falk pochodząca ze Szwecji, Dyrektor Public Relations w Education First, firmie specjalizującej się w organizowaniu zagranicznych kursów językowych.
Szwecja. Do naszej szwedzkiej tradycji należy wspólne oglądanie w telewizji świątecznych bajek Disneya dzień przed Bożym Narodzeniem o godzinie trzeciej po południu. Ta tradycja trwa od 1960 roku, kiedy to pierwszy raz wyemitowany został ten program. To było bardzo ważne dla całych rodzin, a w szczególności dla dzieci, które nie miały więcej okazji do oglądania kreskówek – mówi Charlotta Falk pochodząca ze Szwecji, Dyrektor Public Relations w Education First, firmie specjalizującej się w organizowaniu zagranicznych kursów językowych. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Kuba
    2016-01-07 14:55:29
    być może wkrótce Komisja Europejska zakaże nam przeżywać Boże Narodzenie po ...Polsku....nie jest pewne
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej