Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz, gdzie możesz lecieć w lipcu za mniej niż 300 złotych

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Oslo. Na lotnisko dla tanich linii lotniczych, Oslo-Torp, możemy dolecieć w lipcu już za 141 złotych w dwie strony. Możliwość najtańszego wylotu do Oslo mamy z : Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic. (Ceny orientacyjne; pochodzą z serwisu skyscanner.pl)
Oslo. Na lotnisko dla tanich linii lotniczych, Oslo-Torp, możemy dolecieć w lipcu już za 141 złotych w dwie strony. Możliwość najtańszego wylotu do Oslo mamy z : Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic. (Ceny orientacyjne; pochodzą z serwisu skyscanner.pl) / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • kaisa
  2012-07-30 05:15:43
  ja mam podobne podejście dlatego nie tyle ceną się sugeruję co wiarygodnością biura. Teraz odkąd siostra mi poleciła raporty od verdct jest to znacznie prostsze. Kupuję raport i dokładnie wiem jaka jest sytuacja finansowa danej firmy.
  0
 • Paweł
  2012-07-30 09:15:18
  Takie czasy że na ręce trzeba każdemu patrzeć. A lepiej być przezornym niż umoczyć pieniądze i zniszczyć urlop.
  0
 • ola
  2012-07-26 13:13:49
  Mi nie tyle chodzi o tanie loty, co o uczciwe biuro. Nie mam zamiaru jechąc za grosze i zostać na jakmś lotnisku, czy być w hotelu przetrzymywana.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej