W 2014 roku węgierski przewoźnik planuje uruchomienie nowych lotów z Warszawy na Kretę oraz Korfu.

Na konferencji prasowej prezes linii Wizz Air Jozsef Varadi poinformował, że nowe loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina do Grecji, do Heraklionu na Krecie oraz na Korfu, zostaną uruchomione w czerwcu 2014 roku. Bilety na nowe kierunki mają trafić do systemu rezerwacyjnego przewoźnika już dzisiaj, a cena biletu ma się zaczynać od 159 złotych.

Rejsy z Warszawy na Korfu będą się odbywały raz w tygodniu. samolot z Warszawy będzie startował w sobotę o godzinie 12:10. Lądowanie na greckiej wyspie przewidziane jest o godzinie 15:30. Podróż powrotna zacznie się o 16:10, lądowanie w Warszawie przewidziane jest o godzinie 17:40.
W przypadku lotów z Warszawy do Heraklionu, które również się będą odbywały w soboty raz w tygodniu, samolot do Grecji będzie startował o 18:25. Lądowanie na Krecie przewidziane jest o godzinie 22:15. W drogę powrotną pasażerowie odlecą z Heraklionu o godzinie 22:55, żeby 55 minut po północy wylądować w Warszawie.

Oprócz uruchomienia nowych połączeń Wizz Air planuje wzmocnić swoją bazę operacyjną w Warszawie kolejnym, czwartym już samolotem. Powiększenie bazy operacyjnej pozwoli firmie zwiększyć częstotliwość lotów z Warszawy do innych europejskich miast w siatce przewoźnika. W 2014 roku z dwóch do trzech lotów tygodniowo zwiększy się częstotliwość lotów do Barcelony, Eindhoven, Kutaisi oraz Goteborga. Cztery razy w tygodniu Wizz Air będzie latał z Warszawy do szwedzkiego Malmo, Tel Awiwu oraz Mediolanu Bergamo. Loty do Sztokholmu oraz Rzymu będą odbywały się w 2014 roku codziennie. W przypadku połączenia z Warszawy do Londynu Luton częstotliwość rejsów zwiększy się z 17 do 21 lotów tygodniowo.