Pomimo środka wakacji Polacy planują już zimowe wyjazdy do takich egzotycznych miejsc, jak Meksyk, Tajlandia czy Kuba – informuje biuro podróży Rainbow Tours.

Chociaż sezon wakacyjny w biurach podróży trwa do października, Rainbow Tours postanowiło podsumować sprzedaż ofert wycieczek na lato 2013 oraz na zbliżający się sezon zimowy 2013/2014. Największą popularnością klientów biura podróży cieszą się takie kierunki, jak: Zakynthos, Kreta, Rodos, Sharm El Sheikh, Turcja, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, hiszpańska Costa Brava oraz wyspa Fuerteventura.

Prezes Rainbow Tours, Grzegorz Błaszczyński mówi, że liczy na osiągnięcie przychodów całej grupy Rainbow Tours na poziomie 800 mln złotych oraz na znaczny wzrost rentowności m.in. dzięki wzrostowi średniej ceny na osobę o ok. 7 %.

Z bardzo zadowalającą sprzedażą letniej oferty idą w parze obiecujące wyniki sprzedaży zimowej oferty egzotycznej. Od momentu uruchomienia sprzedaży wycieczek na zimę 2013/2014 touroperator sprzedał już zimowe wakacje 10 tys. osób. Na niektórych egzotycznych kierunkach obłożenie samolotu wynosi na dzień dzisiejszy ponad 45 proc. – mówi Grzegorz Błaszczyński. Największym hitem tegorocznej zimowej oferty w Rainbow Tours może się okazać nowość - Gambia. 8-dniowe zimowe wakacje w Gambii zaczynają się już od 2999 złotych.

Warto dodać, że w sezonie zimowym klienci biura podróży Rainbow Tours, którzy wykupili wczasy w Meksyku, Tajlandii oraz na Kubie i Sri Lance, będą podróżować bezpośrednio z Warszawy na pokładzie Boeingów 787 Dreamliner, które będą wykonywały loty czarterowe dla Rainbow Tours. Oznacza, to nie tylko krótszą podróż, ale przede wszystkim większy komfort dla pasażerów.