Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak bezpiecznie kupić auto w UE

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Kupujesz auto przez Internet? Nie płać "z góry". Pan Kowalski znalazł w popularnym serwisie ogłoszenie o sprzedaży używanego auta średniej klasy. Skontaktował się ze sprzedawcą, który poinformował go, że dostarczeniem samochodu zajmie się firma przewozowa. Potem zawarł umowę na odległość ze sprzedawcą i zgodnie z ustaleniami przelał 5000 EUR na konto firmy przewozowej. Status przesyłki mógł śledzić na stronie internetowej. Kiedy auto nie dotarło w umówionym terminie, Pan Kowalski próbował skontaktować się ze sprzedawcą – bezskutecznie, zaś witryna firmy przewozowej zniknęła.
Kupujesz auto przez Internet? Nie płać "z góry". Pan Kowalski znalazł w popularnym serwisie ogłoszenie o sprzedaży używanego auta średniej klasy. Skontaktował się ze sprzedawcą, który poinformował go, że dostarczeniem samochodu zajmie się firma przewozowa. Potem zawarł umowę na odległość ze sprzedawcą i zgodnie z ustaleniami przelał 5000 EUR na konto firmy przewozowej. Status przesyłki mógł śledzić na stronie internetowej. Kiedy auto nie dotarło w umówionym terminie, Pan Kowalski próbował skontaktować się ze sprzedawcą – bezskutecznie, zaś witryna firmy przewozowej zniknęła. / ShutterStock
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej