Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbardziej denerwujące zachowania taksówkarzy

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Alergia na karty płatnicze To nie ważne, że jesteśmy wierni jednej firmie taksówkarskiej, bo to w jej samochodach zawsze jest możliwość płatności kartą. Zawsze znajdzie się kierowca, który nie rozumie, że w jego samochodzie znaleźliśmy się tylko dlatego, że obok kierownicy ma terminal. W najlepszym wypadku czeka nas jęk niezadowolenia i marudzenie o mitycznej prowizji, którą będzie musiał odprowadzić za transakcję. W najgorszym czeka nas pełne rozmachu przedstawienie, w którym taksówkarz wyjdzie z siebie, żeby przekonać nas, że akurat w tym momencie terminal się zepsuł, ale za to bardzo chętnie podwiezie nas pod bankomat. W końcu jego gotówka jest ważniejsza niż czas klienta.
Alergia na karty płatnicze To nie ważne, że jesteśmy wierni jednej firmie taksówkarskiej, bo to w jej samochodach zawsze jest możliwość płatności kartą. Zawsze znajdzie się kierowca, który nie rozumie, że w jego samochodzie znaleźliśmy się tylko dlatego, że obok kierownicy ma terminal. W najlepszym wypadku czeka nas jęk niezadowolenia i marudzenie o mitycznej prowizji, którą będzie musiał odprowadzić za transakcję. W najgorszym czeka nas pełne rozmachu przedstawienie, w którym taksówkarz wyjdzie z siebie, żeby przekonać nas, że akurat w tym momencie terminal się zepsuł, ale za to bardzo chętnie podwiezie nas pod bankomat. W końcu jego gotówka jest ważniejsza niż czas klienta. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ted
    2015-03-25 01:21:52
    Najważniejszego nie wymieniliście - jazda dwa razy dłuższą trasą.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej