Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz, za co dodatkowo zapłacisz w (tanich) liniach lotniczych

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Rezerwacja miejsca w samolocie – jeżeli przy zakupie biletu lotniczego, chciałbyś zarezerwować swoje ulubione miejsce w samolocie, masz do tego prawo. Oczywiście za dodatkową opłatą. O ile w tradycyjnych liniach lotniczych rezerwacja miejsc jest bezpłatna (oprócz miejsc przy wyjściach awaryjnych), o tyle rezerwacja miejsca na pokładzie taniej linii lotniczej jest dodatkowo płatne. Wizz Air za możliwość zarezerwowania miejsca na pokładzie każe sobie płacić 36 lub 72 złote (w zależności od tego gdzie zamówisz taką usługę – na stornie internetowej, czy na lotnisku). Ryanair kasuje za wybór miejsca w samolocie 10 euro.
Rezerwacja miejsca w samolocie – jeżeli przy zakupie biletu lotniczego, chciałbyś zarezerwować swoje ulubione miejsce w samolocie, masz do tego prawo. Oczywiście za dodatkową opłatą. O ile w tradycyjnych liniach lotniczych rezerwacja miejsc jest bezpłatna (oprócz miejsc przy wyjściach awaryjnych), o tyle rezerwacja miejsca na pokładzie taniej linii lotniczej jest dodatkowo płatne. Wizz Air za możliwość zarezerwowania miejsca na pokładzie każe sobie płacić 36 lub 72 złote (w zależności od tego gdzie zamówisz taką usługę – na stornie internetowej, czy na lotnisku). Ryanair kasuje za wybór miejsca w samolocie 10 euro. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej