Adamczyk: Koronawirus nie zatrzymał budowy dróg

13.06.2020, 17:21; Aktualizacja: 13.06.2020, 17:21
„Jesteśmy na budowie, na której życie wrze, można powiedzieć. Tak funkcjonują wszystkie budowy w naszym kraju, nie zatrzymaliśmy budów, koronawirus budów nie zatrzymał” - powiedział Adamczyk na konferencji prasowej w Janowie Lubelskim.

„Jesteśmy na budowie, na której życie wrze, można powiedzieć. Tak funkcjonują wszystkie budowy w naszym kraju, nie zatrzymaliśmy budów, koronawirus budów nie zatrzymał” - powiedział Adamczyk na konferencji prasowej w Janowie Lubelskim.źródło: ShutterStock

Koronawirus nie zatrzymał budowy dróg – powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk w Janowie Lubelskim, gdzie wizytował w sobotę budowę obwodnicy tego miasta w ciągu drogi ekspresowej nr 19, będącej fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Blazk(2020-06-13 18:52) Zgłoś naruszenie 20

  Świetnie, budujmy obwodnice w każdej dziurze gdzie nikt tego nie potrzebuje.

  Odpowiedz
 • grand(2020-06-13 19:23) Zgłoś naruszenie 20

  Duda - w Lęborku bezmyślnie przyznał, że S6 na pdcinku Koszalin-Słupsk-Lębork bedzie realizowana z Budżetu Państwa ,a nie w trybie PPP, co ma przyśpieszyć ich zbudowanie o 3 lata. Analogicznie obiecywał, że S10 : Bydgoszcz -Toruń też bedzie z Budżetu, a nie w PPP. Jaki z tego wniosek: że PIS i jego GDDKiA celowo ciemiężyli Kaszubów nierealizowaniem ww. S6, jak i S10 na Kujawach. Tak się cynicznie gra politycznie drogami. OHYDA!! Wybory blisko- weźcie to pod uwagę przy urnach.

  Odpowiedz
 • nool(2020-06-13 23:43) Zgłoś naruszenie 00

  rządy PO skutecznie uchroniły Polskę od światowego kryzysu finansowego, spłacały dług z czasów Gierka, zbudowały tysiące km autostrad oraz inne poważne inwestycje. Ale w rozwijającej się szybko Polsce Kaczyński głosił światu i nam też wmawiał, że Polska jest w ruinie. Teraz robią hałas otwierając jakąś obwodnicę i krzyczą o budowie dróg. A faktycznie, to inwestycje rządowe równe są zero, czyli NUL szanowne pany.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie