Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie samym abonamentem żyje operator. Zobacz różne usługi, na których zarabiają firmy telekomunikacyjne

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Telewizja Usługi telewizyjne to najbardziej powszechne usługi dodatkowe oferowane przez operatorów komórkowych, szczególnie w dobie coraz bardzie powszechnych smartfonów i tabletów. Plus oferuje telewizję cyfrową swojej spółki nadrzędnej, Cyfrowego Polsatu. Obie spółki należą Zygmunta Solorza-Żaka. Orange oferuje telewizję cyfrową w ramach współpracy z nC+, w tradycyjnej formie jak i w streamingu, poprzez Neostradę. Oczywiście w Orange dostępne są również pakiety filmów i kanałów telewizyjny na urządzenia mobilne jak i VOD. Jeśli jesteś użytkownikiem sieci T-Mobile, Tak Tak, T-Mobile na kartę lub Heyah również możesz oglądać kilkanaście podstawowych kanałów telewizyjnych w smartfonie i tablecie. Także w ramach streamingu telewizję w 2013 roku udostępnił operator Play.
Telewizja Usługi telewizyjne to najbardziej powszechne usługi dodatkowe oferowane przez operatorów komórkowych, szczególnie w dobie coraz bardzie powszechnych smartfonów i tabletów. Plus oferuje telewizję cyfrową swojej spółki nadrzędnej, Cyfrowego Polsatu. Obie spółki należą Zygmunta Solorza-Żaka. Orange oferuje telewizję cyfrową w ramach współpracy z nC+, w tradycyjnej formie jak i w streamingu, poprzez Neostradę. Oczywiście w Orange dostępne są również pakiety filmów i kanałów telewizyjny na urządzenia mobilne jak i VOD. Jeśli jesteś użytkownikiem sieci T-Mobile, Tak Tak, T-Mobile na kartę lub Heyah również możesz oglądać kilkanaście podstawowych kanałów telewizyjnych w smartfonie i tablecie. Także w ramach streamingu telewizję w 2013 roku udostępnił operator Play. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • nono
    2014-11-22 15:48:18
    To oczywiste, że firmy telekomunikacyjne nie zarabiają tylko na internecie... Ja obecnie korzystam z usług Play i zarabiają na mnie całkiem nieźle. Mam u nich zarówno telefon jak i internet. W niedługim czasie planuję jednak przeniesienie się do innej sieci. Jakiś czas temu trafiłam na ofertę firmy Truphone i chyba z niej skorzystam zwłaszcza, że mają bardzo tanie rozmowy międzynarodowe i internet za granicą.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej