Operator Play postanowił wprowadzić od 1 kwietnia nową ofertę Formuła Rodzina 4.0. Za cztery karty SIM dla całej rodziny z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci zapłacimy 99 złotych.
ikona lupy />
Nowa oferta Play / Media

Co wchodzi w skład oferty:

  • cztery karty SIM,
  • jedna faktura
  • jeden rachunek
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych
  • pakiet internetowy dzielony na wszystkie karty SIM.

W ramach oferty pojawią się trzy pakiety.

Co z klientami, którzy mają rozproszone karty SIM w rożnych sieciach, z różnymi datami zapadalności ich umowy z operatorem? Play rozwiązał to w dosyć ciekawy sposób. Do momentu kiedy ktoś będzie miał jedną kartę w ofercie, będzie płacił połowę tego abonamentu, następnie kiedy dołączy drugą i kolejne karty, zapłaci już 99 złotych.

Rodzina jest w tym przypadku wyłącznie pewnym haczykiem. Nie muszą to być osoby, które mieszkają pod jednym adresem, ani ze sobą spokrewnione. Ale właściciel kart jest jeden.

Do wspólnej rodzinnej oferty PLAY można dokupić przenośny router WiFi już za 1 zł z dodatkowym Internetem 25 GB dla całego domu za 49,99 zł miesięcznie.

Nowa oferta Play pojawi się również dla biznesu. Firma będzie mogła skorzystać z 25 kart SIM na połączenia głosowe i 5 kart do routera WIFI.

Jak to ostatnio bywa w Play pojawi się dwoje nowych celebrytów, którzy będą reklamować nową ofertę: Anna Przybylska i Paweł Małaszyński.