Orange rusza z nowa, dodatkowa usługą dla swoich klientów. Chcesz korzystać z internetu mobilnego na więcej niż 1 urządzeniu w ramach jednego kontraktu? Od dziś to możliwe.

"Dziś wystartowaliśmy z usługą Dodatkowa karta SIM, która pozwoli Wam na skorzystanie z internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach w ramach jednego planu taryfowego. Może to być np. dodatkowy smartfon lub tablet. Myślę, że dla wielu z Was, którzy mają spore pakiety danych w swoich ofertach, podział na kilka urządzeń będzie warty rozważenia i przekalkulowania." - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Każde podpięte urządzenie kosztuje 5 zł miesięcznie plus jednorazowa opłata aktywacyjna wynosząca również za 5 zł. Skorzystanie z usługi nie wiąże się z podpisaniem dodatkowej umowy.

Jak informuje Jabczyński dodatkowa karta SIM służy wyłącznie do transmisji danych. Połączenia, SMS-y i MMS-y są zablokowane. Usługę można włączyć z dowolnym planem telefonicznym lub ofertą internetu mobilnego z wyjątkiem ofert mix, na kartę, Zetafon i Minutofon. Oferujemy ją jedynie w salonach Orange, własnych i partnerów.

Reklama

Jak działa usługa „dodatkowa karta SIM”? Do karty głównej możesz dokupić maksymalnie do 4 karty SIM. Wszystkie karty (główna i dodatkowe) korzystają z jednego pakietu danych przypisanego do karty głównej.

Regulamin usługi dostępny poniżej:

Regulamin usługi dodatkowa karta SIM
pobierz plik

Źródło: Blog Orange