Megaustawa telekomunikacyjna z podpisem prezydenta

09.09.2019, 18:40; Aktualizacja: 09.09.2019, 18:40
telefony

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP. Nowe prawo ułatwi m.in. budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w parkach narodowych, rezerwatach przyrody czy uzdrowiskach.źródło: ShutterStock

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP. Nowe prawo ułatwi m.in. budowę infrastruktury telekomunikacyjnej w parkach narodowych, rezerwatach przyrody czy uzdrowiskach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (20)

 • sprzedajny rząd(2019-09-09 20:32) Zgłoś naruszenie 187

  Czyli PIS nie chce rządzić samodzielnie? Dobra nie ma sprawy. Ta megaustawa ma tyle różnych zapisów, że jak się ludzie w praktyce przekonają co ona oznacza to może dojść do rękoczynów a nawet wojny domowej w naszym kraju. Ukrywajcie problem dalej przed społeczeństwem, kłamcie ludzi odnośnie rzekomo nieszkodliwego oddziaływania pola elektromagnetycznego na ludzi, a w szczególności małe dzieci i płody kobiet w ciąży. Megaustawa klepnięta, nadajniki i przekaźniki można sadzić już dowoli w naszym kraju a nawet dodatkowe maszty GSM( ale jeszcze bez ich reaktywacji). Obecne normy PEM mają pozostać tylko do końca tego roku, w styczniu 2020 Minister Zdrowia wyda rozporządzenie, które zniesie normy PEM i podwyższy je 100 krotnie z 0,1mW/ metr kwadratowy na 10mW/metr kwadratowy. Przypomnijmy, że sieć 5g ma działać na falach milimetrowych a to oznacza, że nawet deszcz czy śnieg będzie dla tej sieci zakłóceniem, nie mówiąc o drzewach, które będą wycinane dlatego, że tłumią nadmiar pola elektromagnetycznego, gdyż zawierają w sobie wodę. Pole zwiększymy, drzewa powycinamy i całą dawkę promieniowania pochłoną wszystkie organizmy żywe w tym człowiek. Wysyp zachorowalności na choroby nowotworowe i z autoagresji da o sobie znać. Ale ludziom będzie się wciskać kit, że to od niezdrowego trybu życia( chorują nawet ci co regularnie ćwiczą i zdrowo się odżywiają) albo od smogu( przypomnijmy sobie że XX wiek, o XIX nie wspominając dymiły zdecydowanie bardziej niż XXI wiek i ludzie jakoś żyli). Oczywiście propagandowa stacja TVP Info zawsze będzie wychwalać poczynania PIS a Konfederację skutecznie tłumić nie zapraszając nikogo do studiów, a TVN podobnie tyle że na odwrót - dopingować będzie KO i Lewicę by powstrzymali PIS, a z Konfederacji także nikogo nie zaproszą. Najpierw ustawa 447( o której PiS wiedział już przed wyborami do europarlamentu, że to problem) a teraz ustawodawstwo pod kątem sieci 5G. Sługusy Izraela cholera jasna. 447 będzie nas stopniowo ograbiać z gruntów i mienia, a sieć 5G jak już wszystko zostanie w pełni zamontowane do 2025 roku to zacznie ludzi obezwładniać we wszystkich miastach, maksymalnie wychodzi na to, że do 2030 roku Polaków może nie być a ich ziemie, infrastrukturę i budynki zostaną przejęte przez wiadomo kogo i będzie Polin. Zdrada narodu drodzy Państwo! Wstyd i Hańba.

  Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
 • łukasz(2019-09-11 12:52) Zgłoś naruszenie 514

  W końcu ustawa przeszła, jak tak dalej będziemy wstrzymywać budowę sieci 5G to znowu zostaniemy w tyle i będziemy musieli gonić zachód.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • brawo(2019-09-11 18:48) Zgłoś naruszenie 513

  Dobrze że prezydent podpisał ustawę, 5G jest już budowane w wielu krajach, to świadczy o tym że siec na pewno jest przebadana w kwestii zagrożenia naszego zdrowia.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • filozof(2019-09-13 17:55) Zgłoś naruszenie 26

  ...a dla czego "paluszek w dół" nie działa? Czyżby ktoś się czegoś obawiał?

  Odpowiedz
 • Rajczyk(2019-09-17 14:57) Zgłoś naruszenie 210

  No w końcu może prace nad wdrożeniem sieci porządnie ruszą.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • ANTYPOLOOOO(2019-09-16 21:39) Zgłoś naruszenie 17

  TAK NA MARGINESIE,TEN DURNY KRAJ NIE ZASŁUGUJE:NA BYCIE W ZACHODNIM KRĘGU CYWILIZACYJNYM, NA WSCHÓD WON, DO DZIADOSTWA!!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Jaco(2019-10-07 23:57) Zgłoś naruszenie 10

  Mnie 5G do niczego nie jast potrzebne. Nie używam mobilnego netu, siedzę na dupsku przed pecetem.

  Odpowiedz
 • belfer(2019-09-15 10:24) Zgłoś naruszenie 03

  Czym różni się megaustawa od megabajta i od megatony?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane