Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Recykling śmieci w 2015. Sprawdź, co zmieni ustawa

Każda gmina po swojemu Samorządy indywidualnie ustalają obowiązki dotyczące grupowania odpadów – sprawdzać można je na stronach internetowych poszczególnych samorządów. Jeśli chodzi o Warszawę segregacja będzie odbywać się na tych samych co obecnie zasadach. Obowiązkowe są trzy pojemniki, w których umieszczamy odpady segregowane suche, szkło oraz odpady zmieszane.
Każda gmina po swojemu Samorządy indywidualnie ustalają obowiązki dotyczące grupowania odpadów – sprawdzać można je na stronach internetowych poszczególnych samorządów. Jeśli chodzi o Warszawę segregacja będzie odbywać się na tych samych co obecnie zasadach. Obowiązkowe są trzy pojemniki, w których umieszczamy odpady segregowane suche, szkło oraz odpady zmieszane. / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • kaja
  2014-12-15 07:22:51
  25 zl toż to złodziejstwo jawne.Powinno sie tyle płacic ile to kosztuje a nie jakies wymyslone stawki. Przed ustawą za smieci płaciło się 8 zł za miesiąc teraz 11 i jakos to wystarczało, kto jest złodziejem?
  0
 • wynalazca
  2014-12-15 00:21:41
  Hehehe,zmusili ludzi do babrania się w śmieciach i jeszcze ludziska muszą płacić za tą przyjemność a ktoś zbija kokosy na fujarach bo im wmówiono "szczytny cel"
  0
 • MP
  2014-12-15 17:23:29
  Czy ustawa określiła co ma zrobić zarząd WM/SM jeśli właściciel/mieszkaniec poda fałszywe informacje o ilości osób zamieszkujących?
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej