statystyki

Tarcza 4.0: Uproszczona pomoc dla firm z powiatowych urzędów pracy

autor: Leszek Jaworski08.07.2020, 12:34; Aktualizacja: 08.07.2020, 12:54
Do dofinansowania i pożyczki udzielonych przed wejściem w życie tarczy 4.0., czyli 24 czerwca br., stosuje się zmienione przepisy.

Do dofinansowania i pożyczki udzielonych przed wejściem w życie tarczy 4.0., czyli 24 czerwca br., stosuje się zmienione przepisy.źródło: Inne
autor zdjęcia: Arne Lesmann

Tarcza 4.0 znowelizowała regulacje dotyczące przyznawanej przez nią pomocy dla przedsiębiorców. Mimo to firma nie musi zmieniać treści wniosku wniesionego przed 24 czerwca, a urząd modyfikować umowy. Jego obowiązkiem jest powiadomienie zainteresowanych o zmianach zasad pomocy na tablicy w swojej siedzibie oraz na stronie internetowej.

Stosowanie przepisów

Do dofinansowania i pożyczki udzielonych przed wejściem w życie tarczy 4.0., czyli 24 czerwca br., stosuje się zmienione przepisy.

Wnioski o pomoc

Podania złożone przez przedsiębiorców (organizacje pozarządowe) i nierozpatrzone przez powiatowy urząd pracy przed 24 czerwca br. nie muszą być zmieniane (ulegają modyfikacji z mocy prawa).

Podpisane umowy


Pozostało 80% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • eryk(2020-07-17 15:04) Zgłoś naruszenie 10

    Dla mnie tarcza finansowa jest bardzo dopracowana, bo szybko dostałem finanse, a to dla mnie było najważniejsze. Wszystko w prostych słowach opisane na stronie PFR też dużo ułatwiło sprawę.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane