Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dla kogo jakie stanowiska po zmianach w służbie cywilnej

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Dla kogo jakie stanowiska po zmianach
Dla kogo jakie stanowiska po zmianach / Dziennik Gazeta Prawna

Powiązane

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Vesemir
  2016-01-22 13:39:29
  Dobra zmiana ! Przecież jest oczywistym, że Służba Cywilna ma się stać kopalnią synekur dla zasłużonych działaczy - przede wszystkim z młodzieżówki partyjnej. Życzę więc wam Obywatele dużo zdrowia i szczęścia, może nawet uda wam się trafić na kogoś rozsądnego. Bo jeżeli się łudziliście, że to poprawi działanie aparatu państwowego, to albo jesteście strasznie naiwni, albo bezdennie głupi. W sumie nie wiem co gorsze.
  2
 • mm
  2016-01-22 19:59:46
  szeregowy urzędnik w sc, by zarobić swoje 22000 brutto zł/msc (z wysługą lat!) musi mieć wykształcenie wyższe o odpowiednim kierunku i doświadczenie liczone w latach. jego dyrektor będzie mógł mieć tylko maturę. nawet nie ma się z czego śmiać, współczuję petentom w urzędach państwowych. miała być dobra zmiana, a brzmi jak ponury żart.
  0
 • Hryzogon
  2016-01-22 16:47:40
  Zgadzam się, że to zwłaszcza pod młodzieżówkę partyjną jest robione. Jednakże daleki jestem od pesymizmu, jasne że na bank są jacyś karierowicze i lizusy, ale jest też sporo osób gotowych do poświęceń dla dobra kraju i takie nowe otwarcie to szansa dla państwa Polskiego. Bo te rodzinne koligacje byłych komunistów, a teraz nowoczesnopopslsldowiskich pociotków to największe zło, które dobrem trzeba zwyciężyć. Pisowej młodzieżówce nie ma co zazdrościć, bo i tak ewentualną kasę zrobią tylko członkowie zarządu spółek państwowych, a reszta będzie miała mnóstwo stresu i roboty za marną kasę. Ważne żeby korupcji pilnowali i nie przeginali z nepotyzmem. Prawdziwą kasę i tak robi się w biznesie, politycy i urzędasy to tylko pionki.
  3

Zobacz więcej