Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

6 znaków po których poznasz, że rozmowa rekrutacyjna przebiegła pomyślnie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Rozmowa jest długa Jeśli rozmowa jest długa i "się klei", a rekruter zadaje dużo pytań, także wykraczających poza zakres obowiązków na oferowanym stanowisku to znak, że twoje umiejętności są wystarczające do objęcia danego stanowiska. Rekruter chce jeszcze sprawdzić, czy twoja osobowość będzie prasować do zespołu, w którym będziesz pracować.
1. Rozmowa jest długa Jeśli rozmowa jest długa i "się klei", a rekruter zadaje dużo pytań, także wykraczających poza zakres obowiązków na oferowanym stanowisku to znak, że twoje umiejętności są wystarczające do objęcia danego stanowiska. Rekruter chce jeszcze sprawdzić, czy twoja osobowość będzie prasować do zespołu, w którym będziesz pracować. / ShutterStock
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Arkadio
  2017-02-26 19:04
  "Wylewne i przeciągające się pożegnania świadczą o tym, że rekruter dobrze ocenia przebieg rozmowy i wie, że będziesz pasować do zespołu." Ze co, ma się nam rzucić na szyje? Słowo wylewne jest tutaj bardzo źle użyte.
  1
  zgłoś
 • viatrak
  2015-09-01 15:32
  A w szufladzie niszczarka :)
  0
  zgłoś
 • Weredyk
  2015-08-31 14:58
  Znak najwazniejszy: Koperta wedruje do szuflady.
  0
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej