Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak długo można przebywać na urlopie bezpłatnym

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Jako urlop rozumiemy czas wolny od świadczenia pracy przez pracownika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podczas niektórych urlopów, takich jak urlop wypoczynkowy, pracownik otrzymuje wynagrodzenie. Wyjątkiem jest urlop wypoczynkowy, który nie ma na celu regeneracji sił pracownika i za czas spędzony poza pracą, pracownik nie otrzymuje pieniędzy, pomimo utrzymania stosunk pracy i niektórych praw pracowniczych. Co ważne, podczas urlopu bezpłatnego nie można wypowiedzieć umowy o pracę.
Jako urlop rozumiemy czas wolny od świadczenia pracy przez pracownika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podczas niektórych urlopów, takich jak urlop wypoczynkowy, pracownik otrzymuje wynagrodzenie. Wyjątkiem jest urlop wypoczynkowy, który nie ma na celu regeneracji sił pracownika i za czas spędzony poza pracą, pracownik nie otrzymuje pieniędzy, pomimo utrzymania stosunk pracy i niektórych praw pracowniczych. Co ważne, podczas urlopu bezpłatnego nie można wypowiedzieć umowy o pracę. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej