Znalazłeś pracę w innym mieście? Możesz dostać 8 tys. zł na start

24.07.2015, 07:08; Aktualizacja: 27.07.2015, 09:33
rekrutacja, praca, pracownik

Bon na zatrudnienie przysługuje osobom, które nie ukończyły 30 latźródło: ShutterStock

Jeśli masz mniej niż 30 lat i znalazłeś pracę w miejscu odległym od miejsca zamieszkania, starosta może przyznać ci bon na zasiedlenie. Możesz liczyć nawet na 8 tys. złotych "na start" w nowym miejscu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • januszeinternetów(2015-07-28 12:23) Zgłoś naruszenie 50

    A to nie jest przypadkiem tak, że tylko osoba bezrobotna może wystąpić o taki bon?

    Odpowiedz
  • Mario(2016-10-29 04:32) Zgłoś naruszenie 40

    Tylko dla młodych do 30 stki a po to już starcy

    Odpowiedz
  • kasik(2016-08-03 11:36) Zgłoś naruszenie 29

    Ja się przeniosłem za pracą do innego miasta, ale o żadnym bonie nie słyszałam. W sumie i tak nie jest źle bo praca dobra w oddziale kasy stefczyka. W końcu nie musze już dalej szukać.

    Odpowiedz
  • BBQ(2017-09-12 10:03) Zgłoś naruszenie 11

    Najpierw przez 3 miesiące trzeba być zarejestrowanym jako bezrobotny, a dopiero potem wraz ze znalezieniem pracy można dostać bon. Także nie jest tak hop siup, jak tu autor pisze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jura(2015-07-24 09:40) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli chcesz przestać być podatnikiem w Polsce a chcesz wesprzeć np. Brytyjską Koronę to też możesz ubiegać się o bon.Prawotwórcy z RPnie myślą tylko uchwalają byle więcej wedle Stachanowa i Pstrowskiego.

    Odpowiedz
  • OLA(2017-12-06 22:00) Zgłoś naruszenie 00

    A co jeśli jestem zarejestrowana w jednym urzędzie pracy jako bezrobotna a w innym jako osoba poszukujaca pracy ( w tym celu zameldowalam sie na 2 lata w tym miescie ) wtedy tez mozna liczyc ze sie otrzyma jakis bon czy nie koniecznie ?

    Odpowiedz
  • bylem sie pytac!(2017-12-27 22:08) Zgłoś naruszenie 00

    ,,Gazeta Prawna,, powinna wiedziec co pisze-BON PRZYSLUGUJE TYLKO I WYLACZNIE BEZROBOTNYM!!!!!! prosze nie wprowadzac ludzi w blad! i jeszcze chciec sprzedawac licencje na taki artukul!!!

    Odpowiedz
  • K_pozoga@interia.pl(2017-07-01 09:17) Zgłoś naruszenie 02

    Można sie ubiegac o to dofinansowanie jesli praca jest 65 km ode mnie i jezdze dziennie 2 godz ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz