Coworking: jak pracować osobno, ale razem

autor: Hubert Rabiega15.06.2014, 06:00
praca, zespół, team, projekt

"W Polsce jest około 100 biur coworkingowych" - mówi Piotr Jedliński.źródło: ShutterStock

Czy można połączyć prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej z pracą w motywującym otoczeniu innych pracujących? Można – stosując tzw. coworking.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

 • freelancer(2014-10-23 11:37) Zgłoś naruszenie 00

  Z doświadczenia wiem, że bardzo dużo osób korzysta z takiego rozwiązania. Koszty mogą być znacznie niższe, a korzyści z korzystania usług firmy coworkingowej znacznie większe.
  Podam przykład z życia:
  przez rok czasu korzystałem z usług wirtualnego biura, koszty małe ok.100 zł za prowadzenie sekretariatu w centrum warszawy. Później pojawił się problem ze stanowiskiem pracy. Brak. Więc chodziłem na kawę z laptopem i przez godz. mogłem na luzie korzystać, ale głośne rozmowy przeszkadzały. Tak więc zaczałem korzystać z usług jednego z centrów coworkingu w warszawie.
  Po około pół roku czasu zrodził się pomysł założenia własnej placówki coworkingu.
  Nie wierzycie zapraszam: cowork.com.pl

  Odpowiedz
 • o(2014-06-16 07:50) Zgłoś naruszenie 01

  od 100 do 400-500 złotych. Mimo jednak, iż ceny nie są zaporowe, to dla freelancerów zarabiających 2000-3000 zł miesięcznie, może to być koszt znaczący. 100 zł może nie, ale >400 +inne opłaty-wydatki, wnioski nasuwają się same, "stłumienie" wszelkiej inicjatywy itp. !, możliwe, że chociaż tymczasowo przetrwa ten, który pobierał będzie miesięcznie od zainteresowanych 100 dolarów, jeśli tacy w ogóle gdzieś będą="pracownik" płaci pracodawcy, czy to taka nowoczesna koncepcja ?, ale są jeszcze ciekawsze: Przychodzi pracownica do gabinetu szefa i mówi: Proszę mi wybaczyć, ale nie dostałam wypłaty. A on na to: Wybaczam pani itp.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane