Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz zmienić pracę? Zobacz jak zrobić to dobrze

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Nie tylko etat Czy pracować można tylko na standardowym pełnym etacie? A może, by spełniać się zawodowo potrzebujesz np. dwóch półetatów w dwóch różnych zawodach? Może to, czego potrzebujesz to nieco inny styl pracy albo połączenie dwóch stylów? Część pracy możesz wykonywać zdalnie w domu (szczególnie jeśli to praca twórcza), część w siedzibie swojego pracodawcy, albo u różnych klientów. Warto zastanowić się także nad zaletami innych umów niż umowa o pracę, a nawet pokusić się o ocenę swoich sił i predyspozycji pozwalających na rozpoczęcie własnej działalności (nie tlko w formie samozatrudnienia, także w formie spółki). Wyjście poza dotychczasowe schematy myślenia, poza krąg oczywistości, otwiera nowe horyzonty.
Nie tylko etat Czy pracować można tylko na standardowym pełnym etacie? A może, by spełniać się zawodowo potrzebujesz np. dwóch półetatów w dwóch różnych zawodach? Może to, czego potrzebujesz to nieco inny styl pracy albo połączenie dwóch stylów? Część pracy możesz wykonywać zdalnie w domu (szczególnie jeśli to praca twórcza), część w siedzibie swojego pracodawcy, albo u różnych klientów. Warto zastanowić się także nad zaletami innych umów niż umowa o pracę, a nawet pokusić się o ocenę swoich sił i predyspozycji pozwalających na rozpoczęcie własnej działalności (nie tlko w formie samozatrudnienia, także w formie spółki). Wyjście poza dotychczasowe schematy myślenia, poza krąg oczywistości, otwiera nowe horyzonty. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • kansa
    2015-06-05 14:13:34
    Coach mi pomógł, to nie było proste, bo sama nie wiedziałam co robić, ale ostatecznie pracę zmieniłam - treningi z Joanną Konieczną wiele spraw mi uzmysłowiły. O wielu kwestiach zmieniłam zdanie i jednak jestem teraz inną osobą - szukam pomysłów na nowe życie, rozwijam się i liczę, że to przyniesie efekty!
    2
Reklama
Reklama

Zobacz więcej