Nowa polityka migracyjna po brexicie. Wielka Brytania już nie dla każdego?

autor: Alicja Deneka19.07.2020, 11:00; Aktualizacja: 19.07.2020, 11:06
Przepisy mają wejść w życie w styczniu 2021 roku, od razu po zakończeniu okresu przejściowego.

Przepisy mają wejść w życie w styczniu 2021 roku, od razu po zakończeniu okresu przejściowego.źródło: ShutterStock

Izba Gmin przedstawiła szczegóły nowego, punktowego systemu migracyjnego. Przepisy mają wejść w życie w styczniu 2021 roku, od razu po zakończeniu okresu przejściowego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (42)

  • Cinek(2020-07-19 15:45) Zgłoś naruszenie 194

    W nawiasie przyjmiemy 250,000 tysięcy ludzi z Chin!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pula(2020-07-19 16:21) Zgłoś naruszenie 547

    Hahahahaha, ciekawe ilu z nich znajdzie na dzień dobry pracę za 25tys,po drugie, to ciekawe kto będzie pracował po fabrykach i magazynach, bo napewno nie anglicy

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Autor(2020-07-19 18:00) Zgłoś naruszenie 203

    Pracodawcy beda musieli zwiekszyc pensje ,bo nie bedzie imigrantow nowych ktorych zatrudniali za min zarobki ktorych wykorzystywali i czasem placili ponizej min ,bo sa nowi i nie znaja angielskiego .zarobki sie zwieksza to anglicy zaczna pracowac chetnie .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Autor(2020-07-19 18:02) Zgłoś naruszenie 85

    Beda pracowac i w fabrykacj jak wyzsza bedzie penja nie minimalna

    Odpowiedz
  • Jaaaa(2020-07-19 19:06) Zgłoś naruszenie 24

    Uk chce ZNOWU zabrać kwiat europy! VENI VIDI ...wake up people.!!all live its matters

    Odpowiedz
  • Krisek(2020-07-19 21:12) Zgłoś naruszenie 376

    Hahahhaha 8.20 jest za godzinę to śmiech na sali Angole szukają pracy min 35000 do 50000 GB życzę im powodzenia typowy Angol to Lewus do niczego się nie nadaje powodzenia. 15 lat patrzałem się na tych idiotów moi szefowie dawali tylko pracę Polakom bo produktywność mieliśmy na wysokim poziomie.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Teo(2020-07-19 21:26) Zgłoś naruszenie 438

    Angielska patola już leci ...kto ich odklei od play station, Marychy, chipsów, coli i pubów ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Liki(2020-07-19 21:45) Zgłoś naruszenie 141

    Tak szybko starzejące się społeczeństwo brytyjskie musi mieć przybyłych osadników którzy robią na ich emerytury w fabrykach ...jest niewielu brytów którzy chcą robić za minimalną pensje po 8,5 h dziennie ....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Daro(2020-07-19 22:04) Zgłoś naruszenie 245

    Juz to widzę jak lewusy lecą do pracy.....a co drugi dzień off sick, lub mam problem z budzikiem...

    Odpowiedz
  • Nowy(2020-07-19 23:27) Zgłoś naruszenie 82

    Tych matołów na szkolenie daremny trud

    Odpowiedz
  • Danuta(2020-07-20 00:11) Zgłoś naruszenie 115

    UK się cofa ..co to za rozwój jeśli nie daje się możliwości bardziej potrzebującym i mniej przedsiebiorczym...wysokowykfalifikowani poradzą sobie sami ..

    Odpowiedz
  • Doda(2020-07-20 03:57) Zgłoś naruszenie 71

    Smieszni wykwalifikowana pielegniarka w Anglii na poczatku tyle nie zarabia asystant nauczyciela tez nie Anglicy sami sie z tego smieja...

    Odpowiedz
  • Jacek(2020-07-20 04:27) Zgłoś naruszenie 56

    Ciekawe komentarze, ale zdaje się że polsko-rumuńska rzesza robotników za 8.50£ na godzinę nie wie on tym że w całym zamieszaniu ich zdanie się nie liczy A wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Rys (2020-07-20 05:18) Zgłoś naruszenie 112

    U.k. jest już skończone , nie opłaca się tutaj już siedzieć i pracować dla tych lewaków ,,,,,

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • lux(2020-07-20 05:39) Zgłoś naruszenie 155

    OBY, oby ---- jak najszybciej - udało się wyjechać polskim celebrytom "zdegustowanym" wyborami w kraju -chwytliwy ( dla NAIWNYCH ) pomysł , zapożyczony od ....medyków - również wiecznie niezadowolonych...(TYLKO) straszących (pariasów) o 20 lat wyjazdem....! .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • JM(2020-07-20 08:19) Zgłoś naruszenie 80

    Nadchodzą czasy jaskiniowców.....

    Odpowiedz
  • Henio(2020-07-20 08:34) Zgłoś naruszenie 71

    Wypasuję się brązową pastą nazwę się Muchmed i socjal jeszcze dostanę

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Poranny żart..(2020-07-20 08:54) Zgłoś naruszenie 111

    System punktowy? Gdzie Australia ( ciepły klimat,) a gdzie UK? Deszcz i mgła. Niemcy naszymi sąsiadami i tam możemy zarobić więcej i do Polski bliżej. Poza tym kto tu będzie z robił cokolwiek jak eu pracownicy wyjadą lub nie będą przyjeżdżać wcale? Farmy już leżą odłogiem a co z resztą? Żart!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • To nie chcą Inżynierów i Lekarzy?(2020-07-20 12:41) Zgłoś naruszenie 30

    Czyli inżynierów musimy sami w UE zagospodarować

    Odpowiedz
  • Polak(2020-07-20 14:47) Zgłoś naruszenie 41

    Ale to zadziala i w drugą strone i to nie obywatele UE stracą ale sami Brytyjczycy.Skonczą się dla nich enklawy na poludniu Europy.

    Odpowiedz