Będą podwyżki dla żołnierzy. Najwięcej dostaną ci, którzy zarabiali najmniej

07.01.2019, 18:19; Aktualizacja: 07.01.2019, 19:04
Decyzja w sprawie takiego podziału podwyżek wiąże się z jego działaniami na rzecz zwiększenia liczebności sił zbrojnych

Decyzja w sprawie takiego podziału podwyżek wiąże się z jego działaniami na rzecz zwiększenia liczebności sił zbrojnychźródło: ShutterStock

Najwyższe podwyżki otrzymają ci żołnierze, którzy mieli najniższe uposażenie - szeregowi w jednostkach liniowych – powiedział PAP szef MON Mariusz Błaszczak po spotkaniu z przedstawicielami żołnierzy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • biedota budżetowa(2019-01-07 20:35) Zgłoś naruszenie 100

    jako pracownik budżetówki dostałam 30 zł brutto, oto ********* dobrobyt w tym chorym kraju

    Odpowiedz
  • Fred(2019-01-07 19:36) Zgłoś naruszenie 74

    Tak. Rozdajcie żołnierzom wszystkie pieniądze, a walczyć będą cenami.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • asdf(2019-01-07 23:20) Zgłoś naruszenie 75

    Dlaczego daje się podwyżki tym wałkoniom, których praca polega na siedzeniu w koszarach i jedzeniu? Ciągle się słyszy że ktoś tam odchodzi do innych prac, policjanci, żołnierze, a gdzie oni niby odchodzą, jak oni niczego nie umieją poza jedzeniem słuchaniem rozkazów.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • X(2019-01-07 20:12) Zgłoś naruszenie 57

    Pani Boże trzeba zmienić władzę . Oni rozdają moj , twoj , jego i jej szmal . Na Wojoko (z kim chcą walczyc ) na OT ......i to 500 plus ...................Będe głosował na PO i SLD

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • OLa(2019-01-09 13:15) Zgłoś naruszenie 13

    Armia powinna być nowoczesna i nie większą niż 10 tysięcy żołnierzy . Przy tym nowoczesna .Kto ma dźwigać takich nie robòw . Jak wojna ? Chyba w CS na PlayStation.......poaztym przypominam ostatnia wygrana bitwa był pod Grunwaldem i do przy pomocy Litwinòw i Tataròw .

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • heh(2019-01-09 22:58) Zgłoś naruszenie 10

    nie ma to jak wypaczyć dane.. pokazać procentowo (najwięcej) a kwotowo najmniej :D

    Odpowiedz