Miliony pracowników z podwyżkami w 2019 roku. Sprawdź, czy jesteś w tej grupie

autor: Karolina Nowakowska29.12.2018, 11:00; Aktualizacja: 30.12.2018, 09:14
Kto może liczyć na podwyżki w 2019 roku?

Kto może liczyć na podwyżki w 2019 roku?źródło: ShutterStock

Fala protestów z końcówki roku opłaciła się prawie wszystkim strajkującym. Aż 15 grup zawodowych zatrudnionych w sferze budżetowej może liczyć na podwyżki.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (53)

  • gość(2019-01-21 15:17) Zgłoś naruszenie 00

    To pracownicy sądów pracują najciężej. I nie mają możliwości dorobienia do głodowej pensji. Od 10 lat były zamrożone pieniądze. A innym grupom zawodowym wciąż mało, mimo że podwyżki dostają praktycznie co roku. Skandal.!!!

    Odpowiedz
  • Kapitalista(2019-01-07 22:59) Zgłoś naruszenie 00

    Nie mogę czytać tego biadolenia! Ludzie mamy kapitalizm! jak komuś nie pasuje to niech sobie zmieni!!! Ja na budowie nie mogę znaleźć zawodowego kierowcy a płacę 4000 zł na rękę na miesiąc. Zatrudnię również kobiety + opłacę kurs na prawo jazdy kat C. Praca 60h w tygodniu. Która z Pań z urzędu się zdecyduje???

    Odpowiedz
  • ichtiolog(2019-01-04 20:19) Zgłoś naruszenie 00

    A na moim wydziale wielkie poruszenie, Pan DZIEKAN, dał podwyżki pracownikom nie będącym nauczycielami akademickimi. Wyrównał im do 2300 brutto. 48 złoty piechotą nie chodzi.

    Odpowiedz
  • bieda as usual(2019-01-02 07:42) Zgłoś naruszenie 01

    Znowu jestem bez podwyżki. Mimo, że rzekomo podniosłem swoje kwalifikacje.

    Odpowiedz
  • SSR(2019-01-01 09:58) Zgłoś naruszenie 01

    liczę że sędziowie i referendarze sądowi też dostaną sowitą podwyżkę

    Odpowiedz
  • Swoim dzieciom tłumaczę.....(2018-12-31 08:41) Zgłoś naruszenie 122

    Że dla Państwa nie warto pracować....Mam w rodzinie wujka Urzędnika SC i to dziad jakich mało. Nigdy nie miał kasy i zawsze płacze jak to nędznie być pracownikiem Budżetówki. Kiedyś mógł pójść do Korpo ale wierzył w zmiany....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • lopez(2018-12-31 08:37) Zgłoś naruszenie 10

    W końcu GP napisała jakie podwyżki czekają SC. 86 zł przy mnożniku 2.0, a nie 260 jak się zdarzyło pisać jednemu redaktorowi z GP. Prawdziwe ochłapy. Na pewno zmotywują tak urzędników do jeszcze wydajniejszej pracy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • czytelniczka(2018-12-31 08:24) Zgłoś naruszenie 12

    W roku 1989 i wcześniej większość społeczeństwa robiła PRZEWRÓT I WSZELKIE ZAMIESZKI JAK PODNIESIONA ZOSTAŁA CENA NA CUKIER O 50.GR, A TERAZ CENYY IDĄ CIĄGLE W GÓRĘ I SZARA MASA SPOLECZEŃSTWA ZYJE ZA GROSZE KLEPIE BIEDĘ I SIEDZI CICHO.. MACIE TO CO WYBRALISCIE SOBIE. PROSZĘ PAMIETAC, ZE POLSKA ZOSTALA ROZKRADZIONS W ROKU 1989 PRZEZ WSZELKIEJ MAŚCI ELITY , KTÓRZY CHCIELI BYC PRZY KORYCIE A RESZTA SPOLECZENSTWA DAŁA SIĘ OMAMIĆ I DLATEGO TERAZ JEST TO CO JEST . MĄDRY POLAK PO SZKODZIE.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • fikimiki(2018-12-30 23:31) Zgłoś naruszenie 172

    a ja się pytam dlaczego nie dostaną podwyżki inni pracownicy oświaty.jak administracja.pracownicy kuchni wożne oddziałowe?zawsze są pomijani.A zarabiają grosze;TAKI KRAJ.trzeba strajkować to dadzą podwyżki,

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy--Rozgoryczony PiSem(2018-12-30 19:17) Zgłoś naruszenie 42

    .........to są wszystko bzdety --najbardziej wydymano...tak tak ,wydymano, kiedyś pracujące dzieci--. .Polska obecnie jest jak „wspaniałomyślny” pracodawca który tłumaczy swoim pracownikom iz rozdał wszystkie pieniądze na bogatych rodziców dla Ich dzieci aby te dziadki wspomóc, lub na dziadki Pana Włodka z pod budki z piwem ale nie ma juz na wcześniejszy wiek emerytalny dla od dzieciństwa długoletnio spracowanych robotników bez ferii ,wakacji , schorowanych , okradzionych wstecznie Ustawą o Emeryturach POmostwoych. Która nawet Zw Zawodowe zaczęły teraz Cudem uważać za Konstytucyjną –śmiechu warte..Co byś o nim -takim pracodawcy powiedział --wspaniały czy *********.. -drogi PiSie .......to jest nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później od 15r zycia -bez wakacji i ferii ,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy nawet równocześnie (pomiarowcy-cieplnej aparatury,automatycy) w oparach rtęci przy naprawie urządzeń pomiarowych , przy izotopach promieniotwórczych CObalt , pyłach i gazach wybuchowych oraz trujących , z urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz bardzo wysok cisnień== zasuwał ,w soboty i święta na wszystkich zmianach bez dni zamiennie wolnych --ludzi Tych wręcz Okradziono cynicznie i bezczelne wstecznie dzialająca Ustawą Pomostową ze złamaniem wszystkich zasad i praw a PiS nic z tym nie robi .....A gdzie obietnice Dudów -40 lat pracy i finite albo eutanazja.!

    Odpowiedz
  • Bebe(2018-12-30 14:56) Zgłoś naruszenie 2810

    Głosujcie na pis, panienka ministra w banku zarabia 65 000 a tu 80 zł BRUTTO

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • taka prawda(2018-12-30 14:54) Zgłoś naruszenie 735

    Cała budżetówka z podwyżkami, tylko to nie ona dostarcza pieniędzy do budżetu, a realna gospodarka czyli przemysł, hande, usługi. Jak nie będzie tych środków, to nie będzie z czego utrzymać tych strajkujących , żyjących kosztem realnych płatników podatkow.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Urzędnicy Wydymani najmocniej !!!!!(2018-12-30 14:00) Zgłoś naruszenie 285

    86zł Brutto przy mnożniku 2.0 gdzie skala podwyżki zależy od Dyrektora Generalnego !!!!! Po pierwsze mnożnik 2.0 ma jakieś 10% Urzędników !!!! reszta ma 1/2 !!!! Po drugie Szef Nic nie Da !!!! i Urzędnicy są w Czarnej D......!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • wujek Stefan(2018-12-30 13:39) Zgłoś naruszenie 224

    Druga Irlandia psia jego mać. Szkoda, że na papierze. A tak szczerze to mamy kraj dziadów rządzony przez idiotów od dekad. A w 2019 lepiej nie będzie.

    Odpowiedz
  • Ochłapy(2018-12-30 12:56) Zgłoś naruszenie 207

    zostały rzucone ! Leć głosować na PiS.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • xxyyzz(2018-12-30 12:51) Zgłoś naruszenie 1410

    Jakie podwyżki czekają tych którzy wypracowują w deszczu , mrozie PKB ?

    Odpowiedz
  • gosc(2018-12-30 10:38) Zgłoś naruszenie 259

    właśnie jako pracownik powiatowego sanepidu po 40 latach pracy dostałam 28 zł brutto, a w przyszłym roku tj. za trzy miesiące odchodzę na emeryturę z wynagrodzeniem jałmużną, oby tych przy korycie szlag trafił za moją ciężką pracę i za moją jałmużnę jaką mi dawali za tą ciężką pracę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gość (2018-12-30 10:20) Zgłoś naruszenie 255

    Pracownicy sądowi 200 zł brutto i to nie dla każdego a ma pensję w okolicach minimalnej krajowej, sędzia 655 zł brutto mając ok. 10 tys...

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • pracownik służby cywilnej(2018-12-30 08:02) Zgłoś naruszenie 434

    u mnie w urzędzie zostały tylko osoby, którym brakuje kilka lat do emerytury, a z młodszych tylko ci co otwarcie mówią że pracują tu żeby chodzić na częste zwolnienia lekarskie lub rodzić dzieci - jedna z pracownic 6 lat z powodzeniem blokuje etat biorąc kasę

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Archeolog (2018-12-30 00:13) Zgłoś naruszenie 269

    A o pracownikach kultury zapomniano? Nie ma tu w ogóle mowy o pracownikach domów kultury, teatrów, muzeów, bibliotek.. A przecież ci wg wynagrodzenia.pl mają najmniejsze uposażenia w całej budżetówce [mniejsze niż nauczyciele i służba zdrowia]. Dlaczego? Przecież to też budżetówka. Może dlatego, że nie mają możliwości strajkowania, bo i tak mało ludzi z nich korzysta? NO CÓŻ, TAKĄ MAMY KULTURĘ W POLSCE!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz