statystyki

Rząd musi przekonać Polaków do przyjmowania imigrantów. Bez tego gospodarka przestanie się rozwijać [WYWIAD]

autor: Magdalena Cedro25.09.2018, 07:12; Aktualizacja: 25.09.2018, 08:06
Temat migracyjny jest świetnym paliwem dla Ruchu Narodowego, zwłaszcza przed wyborami, a jak wiemy, prezes Jarosław Kaczyński zabiega o to, by nie powstała żadna siła polityczna na prawo od PiS.

Temat migracyjny jest świetnym paliwem dla Ruchu Narodowego, zwłaszcza przed wyborami, a jak wiemy, prezes Jarosław Kaczyński zabiega o to, by nie powstała żadna siła polityczna na prawo od PiS.źródło: ShutterStock

W interesie rządu jest przekonanie Polaków do przyjmowania migrantów. Bez tego gospodarka przestanie się rozwijać – uważa Paweł Musiałek z Klubu Jagiellońskiego.

Po debacie w Klubie Jagiellońskim wiceminister rozwoju Paweł Chorąży, który mówił m.in. o potrzebie ściągania pracowników z Dalekiego Wschodu, został zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego. PiS ma przedwyborczą alergię na słowo „migracja”?


Pozostało jeszcze 94% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Iwona(2018-09-25 10:03) Zgłoś naruszenie 130

  Rząd musi przekonać Polaków do przyjmowania imigrantów. Bez tego .... Polakom będą rosły pensje. To straszne.

  Odpowiedz
 • Lex(2018-09-25 12:02) Zgłoś naruszenie 110

  Dziadoskiej gospodarki ciag dalszy - zamiast jednej koparki zatrudnic 20 nepalczykow. Inaczej operator koparki zarobi 18 PLNh a nie 7PLNh. STRASZNE!!!

  Odpowiedz
 • xxx(2018-09-25 20:17) Zgłoś naruszenie 31

  Nagle rząd doszedł do wniosku, że bez imigrantow gospodarka nie będzie się rozwijać. 3 lata temu rząd twierdził, że PO chcąc sprowadzać imigrantow chce zgubić Polskę, i na tym wygrał wybory. Rozdawnictwem rząd wysłał 850 tys. Polakow na socjal i zasiłki z m MOPS, ci ludzie powinni wrócić do pracy.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2018-09-25 19:28) Zgłoś naruszenie 21

  W interesie żyndu - jest , bo on robi interes na likwidacji państwa i narodu polskiego . W interesie Polaków - nie jest . A wycieranie sobie czerwonego **** gosPOdarką , jak zwykle nie ma nic do rzeczy . Co do Cedro i Musiałka , to też jest sprawa kontrwywiadu . OSS (Obywatelskie Służby Specjalne) .

  Odpowiedz
 • Nika(2019-07-20 21:23) Zgłoś naruszenie 00

  Dajcie Polakom godziwe wynagrodzenia za pracę, to i gospodarka się rozkręci! To żenujące, że w kraju UE pracuje się za jałmużnę!!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane