statystyki

Rząd musi przekonać Polaków do przyjmowania imigrantów. Bez tego gospodarka przestanie się rozwijać [WYWIAD]

autor: Magdalena Cedro25.09.2018, 07:12; Aktualizacja: 25.09.2018, 08:06
Temat migracyjny jest świetnym paliwem dla Ruchu Narodowego, zwłaszcza przed wyborami, a jak wiemy, prezes Jarosław Kaczyński zabiega o to, by nie powstała żadna siła polityczna na prawo od PiS.

Temat migracyjny jest świetnym paliwem dla Ruchu Narodowego, zwłaszcza przed wyborami, a jak wiemy, prezes Jarosław Kaczyński zabiega o to, by nie powstała żadna siła polityczna na prawo od PiS.źródło: ShutterStock

W interesie rządu jest przekonanie Polaków do przyjmowania migrantów. Bez tego gospodarka przestanie się rozwijać – uważa Paweł Musiałek z Klubu Jagiellońskiego.

Po debacie w Klubie Jagiellońskim wiceminister rozwoju Paweł Chorąży, który mówił m.in. o potrzebie ściągania pracowników z Dalekiego Wschodu, został zdymisjonowany przez premiera Mateusza Morawieckiego. PiS ma przedwyborczą alergię na słowo „migracja”?


Pozostało 94% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

 • Iwona(2018-09-25 10:03) Zgłoś naruszenie 130

  Rząd musi przekonać Polaków do przyjmowania imigrantów. Bez tego .... Polakom będą rosły pensje. To straszne.

  Odpowiedz
 • Lex(2018-09-25 12:02) Zgłoś naruszenie 110

  Dziadoskiej gospodarki ciag dalszy - zamiast jednej koparki zatrudnic 20 nepalczykow. Inaczej operator koparki zarobi 18 PLNh a nie 7PLNh. STRASZNE!!!

  Odpowiedz
 • xxx(2018-09-25 20:17) Zgłoś naruszenie 31

  Nagle rząd doszedł do wniosku, że bez imigrantow gospodarka nie będzie się rozwijać. 3 lata temu rząd twierdził, że PO chcąc sprowadzać imigrantow chce zgubić Polskę, i na tym wygrał wybory. Rozdawnictwem rząd wysłał 850 tys. Polakow na socjal i zasiłki z m MOPS, ci ludzie powinni wrócić do pracy.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2018-09-25 19:28) Zgłoś naruszenie 21

  W interesie żyndu - jest , bo on robi interes na likwidacji państwa i narodu polskiego . W interesie Polaków - nie jest . A wycieranie sobie czerwonego **** gosPOdarką , jak zwykle nie ma nic do rzeczy . Co do Cedro i Musiałka , to też jest sprawa kontrwywiadu . OSS (Obywatelskie Służby Specjalne) .

  Odpowiedz
 • Nika(2019-07-20 21:23) Zgłoś naruszenie 00

  Dajcie Polakom godziwe wynagrodzenia za pracę, to i gospodarka się rozkręci! To żenujące, że w kraju UE pracuje się za jałmużnę!!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane