Stres to jeden z najczęstszych powodów absencji w pracy

11.02.2017, 07:30
konflikt, kłótnia, pracodawca, pracownik, praca

Z badania Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy wynika, że ok. 30% pracowników w Europie wskazywało, że odczuwali skutki stresuźródło: ShutterStock

Stres związany z pracą dotyka niemal każdego z nas i jest powszechnym problemem, ale także jednym z głównych powodów absencji pracowników. Stres może być pozytywnym zjawiskiem dopóki nas mobilizuje do działania. W przypadku gdy zaczyna działać na pracownika destrukcyjnie traci na tym nie tylko firma, ale cała gospodarka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Informacja prasowa

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • DRĘCZONY(2017-02-11 14:08) Zgłoś naruszenie 30

    Bardzo często w urzędach i zakłada pracy panuje dyskryminacja, poniżanie,wręcz ciągłe dręczenie pracowników. Dlatego wymiar sprawiedliwości w takich przypadkach powinien być w wymierzaniu kar bezwzględny i bardzo dotkliwy dla dręczycieli. Pewni ludzie na stanowiskach są straszni, bronią tylko swoich znajomych mimo, że są alkoholikami i nierobami. Prawda, że ludzi którzy uczciwie pracują, ale nie są ich pupilkami są dręczeni, co bardzo odbija się na ich zdrowi, ich pracy, a tym samym na pracy całego urzędu lub danego zakładu pracy. Wystarczyło by aby PIP zajęła się tą sprawą, ale żeby nie przekazywała dręczycielowi, kto to powiedział. Mogłbym bym teraz napisać nazwiska osób dręczycieli w moim urzędzie, ale boję się, bo mogę wkrótce być zwolniona. I na tym to wszystko polega.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane