Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wielkie premiery Samsunga. Czy seria ATIV podbije rynek?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Okazuje się jednak, że Samsung jest gotowy to ryzyko podjąć, a wczorajsza konferencja była tego najlepszym dowodem. W Londynie, koreański producent zaprezentował aż pięć urządzeń z serii ATIV. O ile dwa nowe notebooki (Book 9 Plus i Book 9 Lite) nie są żadnym zaskoczeniem, o tyle tablet ATIV Tab 3, komputer All-In-One (ATIV One 5 Style) oraz hybryda Ativ Q, to wyraźny sygnał, że Samsung traktuje serię ATIV zupełnie poważnie. Jak prezentują się nowi członkowie rodziny Samsunga?
Okazuje się jednak, że Samsung jest gotowy to ryzyko podjąć, a wczorajsza konferencja była tego najlepszym dowodem. W Londynie, koreański producent zaprezentował aż pięć urządzeń z serii ATIV. O ile dwa nowe notebooki (Book 9 Plus i Book 9 Lite) nie są żadnym zaskoczeniem, o tyle tablet ATIV Tab 3, komputer All-In-One (ATIV One 5 Style) oraz hybryda Ativ Q, to wyraźny sygnał, że Samsung traktuje serię ATIV zupełnie poważnie. Jak prezentują się nowi członkowie rodziny Samsunga? / Bloomberg / SeongJoon Cho

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej