Witajcie w FutureNet. Marketingowa platforma przyszłości czy raczej Amway bez towaru?

autor: Sylwia Czubkowska18.09.2016, 09:00; Aktualizacja: 18.09.2016, 17:42
marketing

Przyznam się, że nigdy nie traktowałam poważnie tego dziwnego, odległego, kiczowatego kawałka sieciowej rzeczywistości.źródło: ShutterStock

Po co harować w pocie czoła, po co siedzieć osiem godzin za biurkiem, jeśli możesz, tylko klikając w internecie, zostać „szafirem” i zarabiać setki tysięcy złotych? W sieci działa internetowy Amway. Tyle że ten jakby... nie dysponuje towarem

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (76)

  • zibipol(2018-06-14 20:05) Zgłoś naruszenie 10

    Kolejna osobistosc sie wypowiada na temat nieznanego tematu...To tak jakbym ja opowiadal o tym jak to jest byc w ciazy...Same domysly nie poparte doswiadczeniem i pewnie niezle chonorarium za napisanie steka. Zeby sie o czyms wypowiadac ,trzeba tego doswiadczyc.....

    Odpowiedz
  • makler(2018-05-25 00:16) Zgłoś naruszenie 20

    "piramida finansowa" , która działa 4 lata i nie jest na czarnej liście knf-u otwiera kawiarnie we Wrocławiu https://www.youtube.com/watch?v=Orsv1YLssQY&t=24s

    Odpowiedz
  • szybkiepieniadze.eu(2018-05-02 03:53) Zgłoś naruszenie 10

    ciekawe jak się ta cała sytuacja rozwinie

    Odpowiedz
  • Matek(2018-02-13 13:20) Zgłoś naruszenie 10

    Lepiej dymać jak murzyn przez całe swoje życie!! 2000 tys można zaryzykować było nie było.

    Odpowiedz
  • DONEK_DONKEY(2018-01-19 12:35) Zgłoś naruszenie 10

    Zakład Utylizacji Szmalu to oszustwo niestety FutureNet przy nich to jak bakteria przy mamucie :) Poza tym z Futurenet itp. kombinacjami mamy wybór ktoś chce lub nie a co do ZUS to jak ktoś legalnie pracuje lub ma firmę musi obowiązkowo płacić kosmiczny haracz co z pewnością ponad 90% ludzi nigdy nie odzyska swoich $$ z tej piramidy państwowej .

    Odpowiedz
  • erto(2017-12-07 21:21) Zgłoś naruszenie 01

    Dobry artykuł. Trzeba uświadamiać ludzi co to jest MLM Do wspólnego kółka adoracji razem z FutureNet należą też: Futurecoin, Dascoin, BitBay, Kancelaria Kufieta

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Racjonalny i realny(2017-11-06 13:36) Zgłoś naruszenie 20

    Ta kobieta "hiena " jak on nie pisza tuttaj : http://archiwum.kontrowersje.net/tresc/sylwia_czubkowska_zdemaskowana_naga_prawda_o_sylwii_raz_hiena_zawsze_hiena ,wyrazila swoja opinie i ma do tego prawo. Do dzisiaj firma sie rozwija, ale juz nikt nie patrzy na opinie takich czy innych osob z Polski. Artykul okazal sie dnem. Teraz juz polskie struktury jak w kazdym biznesie mlm rozwizjaja sie na w AZJI.

    Odpowiedz
  • Marian(2017-11-02 13:12) Zgłoś naruszenie 30

    FutureNet to przyszłość internetu i to każdy może zauważyć więc nie wiem na co takie artykuły są pisane w szczególności, że co drugie słowo to nieprawda :/

    Odpowiedz
  • Tomasz (2017-06-06 22:51) Zgłoś naruszenie 5237

    Ten artykuł jest tak napisany, żeby zniechęcić kogokolwiek do tego tej strony, ale prawda jest taka że jakimś cudem udostępniam w FutureNet jak i FutureAdPro swoje reklamy, dodatkowo jakby się nie patrzeć korzystam z tego jak z fb, dobrze się bawiąc, czatując ze znajomymi itd robiąc to co na fb, a dodatkowo na tym zarabiam. Więc serio zamiast czytać te brednie, po prostu na waszym miejscu zarejestrowałbym się na FutureNet i sami oceńcie kto ma racje, bo ja z własnego doświadczenia polecam.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Robert(2017-05-19 21:29) Zgłoś naruszenie 10

    Przychód Facebooka w 2016r. To 27 mld $ i skąd się wzięło jak przeciez nikt nie wpłaca kasy. Właśnie 85% z reklam, firmy które się reklamują muszą zapłacić za reklamę dajmy ze dotrze do 10 000 osób musisz zapłacić 500 zł. A tak naprawdę, osoby które się zainteresuja reklama i w nią kliknąć jest poniżej 1%. A jak FN dzieli się zyskami które dostanie to już jest beeee, bo przeciez polak musi byc ze wszystkiego czesany, nie może zarobić złotówki bo to jest złe. Wszędzie widzą piramidy, a "ekspertow" jacy tutaj wypisują to jest na peczki, tylko ci wujek dobra rada ile zainwestowały w internecie ? Najlepiej być wszystko wiedzącym i wszędzie doradzać, kto chce to dojdzie kto nie nie się zamknie, a czas pokaże ile FN będzie na rynku, i ilu ludzi zarobi nawet głupie 5000 zł niektórzy się z takich kwot cieszą a nie odrazu miliony

    Odpowiedz
  • Adi(2017-04-29 13:28) Zgłoś naruszenie 04

    Dawno padł :-)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Benek(2017-04-19 20:48) Zgłoś naruszenie 34

    Piramida finansowa Tylko frajerzy łykają taki kit.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wojtek(2017-03-28 16:32) Zgłoś naruszenie 99

    Widać ludzie kierują się opinią innych w myśl NIE OGLĄDAŁEM ALE GŁUPI TEN FILM, sugerujecie się artykułem a może pójdziecie na spotkanie DARMOWE informacyjne i wypytacie o wszystko od A do Z, ja z FutureNet Adpro zarabiam miesiecznie i tak opłacam czesne od 6 miesięcy, wkład własny był owszem ale z własnej woli, mnie matryce nie obchodzą a na reklamach w sieci zarabia się nie od dziś, pozdrawiam widzę że CZARNY PR działa w sieci.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • XXXX(2017-03-12 14:26) Zgłoś naruszenie 75

    Rozumiem, że można kupić sponsorowany artykuł ale czasami chyba wypada zerknąć co się reklamuje bo to niczym się nie różni od innych scamów jakie działają. za 2-3 lata padnie ludzie stracą kasę, naganiacze zarobią... Smutne i prawdziwe.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wojtas(2017-02-28 23:14) Zgłoś naruszenie 2310

    jestem w futurenet,nie wprowadziłem, żadnej osoby, zarabiam pieniądze... gdzie tu piramida?????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pshem(2016-12-08 23:37) Zgłoś naruszenie 18

    Polecam inwestycję tutaj!!! http://skyllex.com/?ref=16104 W 30 dni zwrot 150%, firma legalna zarejestrowana w Australii, Bitcoinami płacić można. Minimum inwestycji - 50$, w kopanie 10$. Polecam, ładnie można zarobić! Dzięki z góry za rejestrację z reffa. W razie pytań zapraszam do kontaktu na http://4free24.eu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • staho(2016-11-07 00:43) Zgłoś naruszenie 1912

    Wystarczy poguglać i zapoznać się z pożal się boże dorobkiem CEO Futurenetu, R. Ziemiana, który już parę wałków ma na swoim koncie. Wszystko jest w sieci, wystarczy szukać i myśleć. To, że piramida jest w sieci, nie zmienia faktu, że jest piramidą. A później będzie płacz i zgrzytanie zębów...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mnichu(2016-10-27 23:47) Zgłoś naruszenie 119

    Autorka w swojej zaplanowanej ciemnocie nie zwraca uwagi na fakt, że mamy tu do czynienia z usługą. Konkretną usługą - polegającą na przeniesieniu informacji o towarach lub innych usługach w formie elektronicznej. ( tzw. REKLAMA ) Jestem przekonany, że Autorka jest przez kogoś umotywowana do pisania podobnych bzdur. A co motywuje najbardziej?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Patryk(2016-09-20 07:14) Zgłoś naruszenie 2210

    Witam. Mam pytanie do tych osób, ktore piszą że to oszustwo: czy i w jaki sposób zostaliście oszukani przez tą firmę? Chciałbym znać konkrety bo właśnie miałem zamiar wykupić tam reklamy swojej firmy. Słyszałem od osób, ktore wykupiły tam reklamę, ze jest bardzo skuteczna. Proszę Was o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Jarosław Zając :) (2016-09-19 23:53) Zgłoś naruszenie 3339

    I wy tego nie rozumiecie, zawsze będziecie myśleć "aby zarobić trzeba pracować". Jesteście ograniczonymi ludźmi , żyjecie w XXI wieku a macie myślenie chłoptasia ze średniowiecza. FuttureNet nie został wyssany z palca, a został stworzony dla ludzi i na potrzeby ludzi. Takie właśnie jest zapotrzebowanie. W dobie internetu i cyfryzacji otwierają nam się nowe możliwości, których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć jeszcze kilkanaście lat temu. Powiedzcie teraz szczerze... Czy nie myśleliście nigdy o zmianie stylu życia, "złamaniu systemu", zrobieniu czegoś innego, czegoś co jeszcze nikt do tej pory nie zrobił? Robieniu inaczej niż większość ludzi? $$$...zarabianiu pieniędzy za pomocą internetu...$$$ Rożnica jest tak, że WY tylko myślicie,a FutureNet wprowadza wszystko w rzeczywistość. Jestem dumny, że FN jest firmą z Polski. Dziękuję

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz